У Нових Санжарах відкрилась правова приймальня народного депутата України Артема Вітка

Тут мешканці селища та району зможуть отримати якісну юридичну консультацію та вирішити свої найгостріші проблеми. Що турбує новосанжарців найбільше, у наступному сюжеті.

На відкриття правової приймальні Артема Вітка завітало чимало мешканців не тільки з Нових Санжар, а й з навколишніх сіл району. Більшість з них прийшли просто підтримати нардепа. Говорять, обізнані з його добрими справами. Артем Вітко посприяв, щоб у Нових Санжарах не закрили школу, взявся вирішувати проблему з неякісною питною водою у селищі, сприяв розв’язанню інших нагальних питань.

Оксана Клименко, мешканка с.Старі Санжари 

- Мені він здається дуже впевненим у собі, у нього є багато цілей, яких він частково вже досяг. Він у колишньому – військовий. Для мене це дуже важливо. Значить, він організований.

Сергій Шкляр, мешканець Нових Санжар 

- Я його знаю. Ми на брифінг до нього їздили у Верховну раду по Чорнобилю. Ми з ним спілкувалися, і я зрозумів, що це людина, на яку можна покластися. Якщо порівняти його з отими всіма депутатами, то кращого вибору, ніж Артем Вітко, на мій погляд, немає.

Були і ті, хто прийшов, аби особисто передати звернення та розповісти про свою проблему Артему Вітку. 

Олександр Чубаров, голова Новосанжарської організації воїнів АТО 

- У нас питання одне, і воно має у законодавчому полі вирішитись. А саме, внести зміни до Закону про статус ветеранів війни і їх соціальний захист, щоб пільги після померлих учасників бойових дій переходили на їх родини, членів сім'ї. Тому що жінка, проживши з чоловіком все життя, він зачасту помирає першим, а вона залишається ні з чим.

Громадська приймальня народного депутата Артема Вітка працюватиме 5 днів на тиждень, з 9 ранку до 17 години вечора. Фахівці будуть приймати всі звернення громадян. Свої послуги надаватиме і кваліфікований юрист.  

Оксана Житник, керівник громадської приймальні

- Люди, які будуть до нас звертатись, ми будемо приймати їхні звернення і намагатись вирішити їх з Артемом Леонідовичем. Будемо передавати йому. Позитивний досвід у нас в цьому є.

За словами ж Артема Вітка, депутат будь-якого рівня працює для народу. І в кожного з них мають бути подібні приймальні.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Як і пообіцяв, навпроти дідової хати відкриваю приймальню. Все для того, аби краще було чути людей, щоб доходив сигнал щодо проблем людей і тих питань, які сьогодні турбують мешканців Нових Санжар. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію