«Казковий світ»

Так говорять про твори письменниці з Моршина Любові Пікас. Вона в Полтаву привезла дитячі збірки та три романи. Запросили її сюди в рамках Другої універсальної книжкової виставки-ярмарку «Пошук». Про творчість львівської письменниці - далі у сюжеті Марини Покшіної.

Писати почала з дитинства. Спочатку на рядки лягали вірші. Було це, ділиться письменниця, в п'ятому класі.

Любов Пікас, письменниця (м. Моршин, Львівської обл.)

- Нам вчителька, класний керівник запропонувала написати. Виявилося, що я рдна написала, цей віршик не зберігся, звичайно. Потім я сама для себе писала, як навчалася у 9 класі, ось ці віршики теж не збереглися.

Спочатку Любов Пікас написала 15 віршів. Після чого перестала це робити. Хоча вчителька говорила, що їй це вдається. Спеціально теми Любов Пікас не підбирає. Це можуть бути якісь проблеми в державі, людські болі й радощі, відомі постаті. Але, ділиться письменниця, пише його тільки тоді, коли відчуває серцем той об’єкт чи суб’єкт, про який збирається писати.

Любов Пікас, письменниця (м. Моршин, Львівської обл.)

- На Майдані в 14 році я читала вірші зі сцени і так я почала писати, в основному, вірші. Вірші різні: це і політична поезія, і пейзажна лірика, і любовна лірика, дві книжки, до речі, видані любовної лірики і дитячу я писала.

Перша її книга  «Два крила» вийшла у 2007 році. До неї ввійшли вірші, написані в період з 2000 по 2007 рр. Вони, говорить Любов Пікас про Бога і людину, про красу рідного краю, про моральні цінності. Письменницю більше знають, як дитячу. Утім, у Любові Пікас дорослих творів більше. Останнім часом вона пише романи. 

Любов Пікас, письменниця (м. Моршин, Львівської обл.)

- Там нашаровується такі різні актуальні питання, такі й суспільно-політичні, але в основному, це жіночий роман, де героїня жінка, яка хоче просто щастя, на не Жанна Дарк, вона не якась така знаменита особа, але людина, яка досягла успіхів та не зламалася, дуже багато довелося пережити і вона знайшла це щастя.

У Любові Пікас на сьогодні п'ятнадцять виданих книг. А ще її вірші друкувалися у різних журналах і збірниках.Твори письменниці вивчають учні на уроках літератури рідного краю. Є написані також і пісні. Їх виконують співаки з різних куточків України. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію