"Укрзалізниця" дозволила возити велосипеди в "Інтерсіті" в розібраному вигляді

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

АТ "Укрзалізниця" скасувала заборону на перевезення велосипедів у поїздах категорій "Інтерсіті" та "Інтерсіті+".

Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Згідно з оновленими правилами, перевезення велосипедів у розібраному й упакованому вигляді дозволено в плацкартних або купейних вагонах, а також поїздах "Інтерсіті" та "Інтерсіті+". У разі якщо велосипед можна розмістити в місці, призначеному для зберігання ручної поклажі, плата за його перевезення не стягується. В іншому випадку за перевезення доведеться доплатити.

Велосипеди також можна перевозити у вагонах регіональних поїздів на спеціально обладнаних для цього місцях за умови оплати як за 20 кг багажу.

В електричках велосипеди можна перевозити в зібраному вигляді (на ходу) за умови розміщення в тамбурі (не більше ніж один велосипед на тамбур) або в місцях, призначених для розміщення велосипедів. У приміському сполученні вартість перевезення одного велосипеда дорівнює вартості повного квитка.

Водночас на офіційному сайті компанії все ще розміщена стара редакція правил, що забороняють перевезення велосипедів у поїздах "Інтерсіті" та "Інтерсіті+", з посиланням на відсутність технічних умов для їх розміщення у вагоні, пише Інтерфакс-Україна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію