Цьогоріч усі позаміські заклади відпочинку для дітей на Полтавщині приєдналися до профільної обласної програми

Уже четвертий рік діє обласна програма з оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки. Вона передбачає механізм здешевлення путівок для батьків, а в окремихвипадках – і повну компенсацію її вартості.

Про це повідомили в Полтавській ОДА.Нинішнього року очікують збільшення. Вперше до обласної програми приєдналися всі 27 літніх позаміських закладів відпочинку для дітей на Полтавщині.

"Ми вважаємо, що кожна дитина має право на відпочинок, – зазначила заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Наталія Шкоденко. – Тому кожен із батьків на Полтавщині може отримати фінансову підтримку на оздоровлення дитини коштом обласного й місцевого бюджетів у розмірі двох прожиткових мінімумів, але не більше 70% від вартості путівки». Розрахунки показують, що, наприклад, у липні 2019 року при вартості путівки 7000 грн відшкодування для батьків становитиме – 4236 гривень".

Отже, до 70% вартості путівки можуть заплатити місцеві бюджети, а інші 30 % сплачують батьки. При цьому вони не втрачають право і ці 30% компенсувати за місцем роботи: коштом профспілкових комітетів або підприємств та організацій.

Детальніше переглянути інформацію про заклади оздоровлення та відпочинку на Полтавщині можна переглянути на інформаційному порталі "Маяк". Перелік таких установ – за ПОСИЛАННЯМ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію