На сайті президента збирають підписи за скасування петиції про відставку Зеленського

Напередодні на сайті Адміністрації очільника держави зареєстрували відповідну петицію.

На сайті Адміністрації президента України з'явилася нова петиція щодо Володимира Зеленського. Цього разу підписи збирають за те, щоб відмінити петицію за відставку голови держави, яку зареєстрували 22 травня. Зазначимо, що петиція за відставку Зеленського лише за добу набрала необхідну кількість підписів.

"Пропоную скасувати петицію №22/053360-еп "За відставку Президента України Володимира Зеленського" яка організована корупціонерами і цими ж корупціонерами підписується. Шановний Володимир Олександрович! Народ України з Вами! Ми підтримуємо обраний Вами шлях на знищення корупції. Будь ласка, сміло працюйте, робіть більш радикальні кроки, нас очікує дуже запекла боротьба", - йдеться у петиції.

Петицію про відміну збору підписів за відставку Зеленського, автором якої є Леонід Яценко, зареєстрували 23 травня. Станом на 10:08 24 травня за неї проголосували понад 8 тисяч громадян.

Нагадаємо, 22 травня на сайті президента зареєстрували петицію про відставку президента Володимира Зеленського. За добу петиція зібрала 25 тисяч голосів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію