6 людських доль та життів

Вони знайшли в собі сили та мужність повернутися до нормального життя. У Полтаві відкрилася виставка фотоісторій про безхатченків та людей, які вийшли з місць позбавлення волі. Ідея належить полтавському осередку Української академії лідерства. Організували фотовиставку спільно з благодійною організацією «Світло Надії».

Мета акції - зруйнувати стереотипи щодо безхатченків та людей, які вийшли з місць позбавлення волі. На думку організаторів, важливою є адаптація до звичайного життя. На виставці гості зможуть долучитися до благодійності. Кошти витратять на розвиток Центру адаптації. А на благодійників чекатимуть дизайнерські футболки.

Іван Горовський, співорганізатор фотовиставки, студент УАЛ  

- Людей ми обирали, щоб показати якомога різні історії. Ми хочемо показати, що люди з дуже важким минулим також мають шанс на майбутнє. І це ми хочемо показати цією виставкою. Незважаючи на важке минуле та негативний досвід, який полтавці можуть вважати негативним, то ми хочемо зруйнувати цю стигму та дискримінацію і показати, що ці люди змінюються. 

Інеса Протащик, керівник піар-відділу БО «Світло надії» 

- На жаль, у нашому суспільстві до цього часу вважають бездомних або людей, які звільнились з місць позбавлення волі, їх вважають непотребом. Ми багато цього чули від адекватних людей. Але потрібно розуміти, що не завжди людина сама винна в тому, що з нею сталося. Багато різних обставин. Сьогодні ми на вершині світу, а завтра може таке статися, що будемо шукати їжу в сміттєвих баках.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію