Медіа-дітки

Телеканал «Центральний» завжди радий гостям. Особливо допитливим, енергійним та юним. Тож на каналі провели вже не одну екскурсію для школярів полтавських учбових закладів.

Жваві третьокласники та четвертокласники заполонили коридори телеканалу. Побачили, звідки програми «відправляються» до ефіру. Дізнавались, де журналісти начитують текст для новин, фільмів та творчих програм, й навіть самі спробували себе у ролі дикторів.

Лілія Зубенко, вчитель початкових класів Полтавської ЗОШ №10

- На «картинці» по телебаченню – це одне, а коли ти заходиш і дивишся, як працюють люди, – це захоплююче, неймовірно і дуже круто.

Таїсія Чорнобай, учениця Полтавської ЗОШ №10

- Мене цікавить дуже телебачення. Я хотіла і хочу стати зіркою. І тому для мене це дуже багатий досвід – побувати на вашій студії.

Побували й в апаратно-студійному комплексі та редакціях. Побачили локації, де знімають наживо «Ранок на Центральному» і «Новини», записують розважальні та пізнавальні ток-шоу. Тепер малюки знають, що таке «віртуальна студія» та як це «писатись на «зеленці». Ведучі ранкового шоу розважали дітлахів потішними відео та містичними фокусами. 

Поліна Моуер та Ліза Шапошник, учениці Полтавської ЗОШ №10

- Мені сподобалося, як ми стояли біля зеленої тканини, а по телевізору ми були, як в кухні.

Телебачення – це не просто «готовий» медіа-продукт. Це захоплива, проте напружена командна робота щодня, каже мама двох школярок Тетяна. Тож такі екскурсії не лише «прибирають» завісу таємничості з реалій телевізійної кухні, а ще й нагадують малюкам: для успіху варто бути цілеспрямованим та обізнаним, резюмує жінка.

Тетяна Трокай, мама

- Мені здається, вони сприймають це дуже легко. О, ну телебачення. Прийшла жіночка. Вона взяла якесь інтерв’ю, вона мікрофончик тримає, щось каже. Позаду стоїть чоловічок, щось знімає. А потім виявляється, що для того, щоб все це зробити, необхідно знайти якусь тему, придумати, зняти, змонтувати.

Полтавський телеканал «Центральний» завжди радий гостям. З приводу екскурсій звертайтесь до рекламного відділу. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію