Реформи треба обговорювати з людьми

Про це сьогодні говорили в столиці під час форуму організації «Реанімаційний Пакет Реформ»

Його створили у рамках підготовки до третьої Конференції з питань реформ в Україні, що відбудеться в Торонто. Спікерами форуму стали поважні посли Канади, Швеції, голова представництва ЄС в Україні, експерти та представники Уряду. Загалом говорили про ключові пріоритети проведення реформ в Україні. Разом думали про те, як залучати громадян до їх реалізації. Обговорили роль міжнародних партнерів в реформах України та висловили своє бачення завтрашнього дня.

Тарас Шевченко, співголова Ради «Реанімаційного Пакету Реформ»

- Ми протягом 5 років працювали над реформами, змінами. Співпрацювали із владою і, зрештою, ми опинилися у ситуації, коли український народ вибрав зовсім інший вектор. І багато з нас не розуміють, чого так сталося, не розуміють, чого хочуть люди. Я думаю, що ми слабо розуміємо людей. 

Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів України

- Побудова правильних публічних консультацій, коли рішення чиновника чи Уряду виробляється не в кабінеті, а готується в процесі цих публічних консультацій із розумінням ризиків. Тобто, перше, – це система урядування. По-друге, – це спроможність Конституції. Інколи надсилаються пропозиції, на які у Міністерстві не реагують. Ми їм пишемо, а вони не реагують. Тому треба залучати суспільство та змінювати систему державного правління.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію