Ситуація у Василівці наближається до позитивного вирішення

Там тривають перемовини селян з аграріями

Нагадуємо, у селі Василівка Кобеляцького району з колишнього ангару для сільськогосподарської техніки планували створити склад, де б зберігалися отруйні хімікати. Стурбовані селяни за допомогою звернулися до народного депутата Артема Вітка. Тоді для вирішення конфліктної ситуації він запропонував створити ініціативну групу. Так сторони дійшли згоди. Селяни разом із командою фахівців ГО «Народний захисник» запропонували агрофірмі розроблений ними меморандум. Його положення стосуються збереження здоров'я людини та охорони навколишнього середовища. Також увагу в меморандумі приділили і умовам, за яких склад зі зберігання засобів захисту рослин може існувати. А саме – дотримання усіх санітарних, юридичних вимог та техніки безпеки, своєчасне інформування населення й можливість здійснення контролю. Документ передбачає і відновлення водопостачання до с.Василівка, налагодження мережі Інтернет і дооблаштування дитячого садочку.

Сергій Горденко, мешканець с.Василівка, голова ініціативної групи мешканців Василівки

- Ми передали дорожню карту, обговорили 12 пунктів вимог, які відстоюють інтереси нашого села. Тепер чекаємо від тієї сторони їхні вимоги, і ближче до п'ятниці підпишемо меморандум про співпрацю.

Анатолій Таранушич, заступник ген.директора агрофірми

- Ми готові відпрацьовувати так, як прописано в меморандумі. Це умови громади і, звичайно, ми будемо йти на ці умови і йти назустріч громаді тим самим.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Відрадно, що ситуація у Василівці наближається до позитивного вирішення. Разом із місцевими мешканцями ми поступово розплутуємо цей вузол проблем. Переконаний, що саме такою має бути повсякденна співпраця народного обранця із людьми, інтереси яких він представляє у парламенті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію