«Тренажери» для рятування життя

Представники Консультативної місії Європейського Союзу передали до Тренінгового центру поліції Полтавщини обладнання, призначене для домедичної підготовки офіцерів поліції.

Навчальні симулятори і тренажери для відпрацьовування прийомів домедичної допомоги виготовлені в Данії. Тепер на них вчитимуться полтавські поліцейські. 

Володимир Абрамов, заступник начальника поліції Полтавської області

- Сьогодні ми отримали близько до 8 тисяч євро допомоги у вигляді готових макетів для працівників поліції, які будуть здійснювати охорону громадського порядку з метою надання їм домедичної допомоги громадянам.

«Тренажери» – це манекени, що імітують фігуру, голову та погруддя дорослого й дитини. На таких гумових «фантомах» можна тренуватись вводити лікарські засоби - підшкірно й внутрішньом’язово, вчитись легеневій реанімації, використовувати дефібрилятор.

Вільям Брейн, представник Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки

- Навички надання домедичної допомоги є ключовими у роботі співробітників поліції. Насамперед це стосується допомоги при дорожньо-транспортних пригодах, травмах, а також допомога своєму напарнику, якщо виникне така потреба.

Співпраця із європейськими партнерами полягає не лише в отриманні техніки чи обладнання, а й застосуванні іноземного досвіду для підготовки українських «копів», розповіли у головному управлінні Національної поліції Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію