У ліцеї та школі–інтернаті на Полтавщині ведеться відеоспостереження

Систему відеонагляду встановили задля протидії булінгу.

Протягом лютого-квітня для більше двох десятків професійно-технічних навчальних закладів і шкіл-інтернатів, що працюють у Полтавській області, придбали комплекти систем відеонагляду та охоронно-тривожної сигналізації. Система відеоспостереження складається з відеокамер, записуючого пристрою відеореєстратора та монітора. Перегляд відео подій ведеться за допомогою монітора. Дані відеокамер записує відеореєстратор, що зберігає відеоархів не менше 2‑х тижнів. Система відоспостереження включає в себе 16 камер. Вуличні камери встановлюються поблизу входів до навчального закладу або місць, де збираються учні під час перерв і перед заняттями. Внутрішні камери переглядають холи, коридори, їдальню. Звук система відеозапису не фіксує, повідомляє "Тижневик Ехо".

На платформі державних закупівель ПроЗорро значаться 23 навчальні заклади, з керівниками яких уклали договори на придбання і встановлення відповідних систем. У Кобеляцькому районі відеонагляд установили в аграрному ліцеї та навчально-реабілітаційному центрі (школі-інтернаті). Вартість одного комплекту — 197 295 гривень. 

Зі слів юриста аграрного ліцею Дмитра Скорика, навчальний заклад отримав відеокамери за обласною програмою. Їх встановили, аби запобігти упередженому ставленню в учнівському колективі.

Нагадаємо, у чотирьох полтавських школах встановлюють відеоспостереження.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію