Громадські слухання з приводу будівництва по провулку Рибальському пройшли тут напередодні

Жителі будинку номер 16 та декількох прилеглих до нього звернулися до громадської колегії міськвиконкому з протестом: люди не хотіли руйнування невеликої паркової зони, де назрівало будівництво багатоповерхівки.

Відповідне звернення було вивчене міським головою Андрієм Матковським, на нього мер міста відреагував оперативно. До місця забудови прибули депутати, секретар міської ради Олександр Козуб та сам міський голова. Розглянувши карту проектантів, вони визнали, що рішення, яким міська рада дозволила це будівництво, було помилковим. Як виявилося, ця паркова зона була представлена на карті міста як пустир. Саме цей факт і став причиною дозволу на зведення тут новобудови. Мер міста публічно визнав помилку і вибачився перед мешканцями прилеглих до паркової зони будинків.

Хто не працює – той не помиляється, зазначив мер. А для того, щоб таких помилок більше не було, Андрій Матковський дав доручення управлінню архітектури міста за 2 місяці підготувати на мапі Полтави так звані «червоні зони». Туди увійдуть усі парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики. Мер зазначив – у Полтаві багато територій, які можна віддати під забудову, тому більше зелені насадження страждати не будуть. А саме цей парк буде узаконено та облаштовано лавками, доріжками і, можливо, майданчиком для дітей. Градоначальник підкреслив – міська влада не має нічого проти розбудови міста. Найголовніше – щоб при цьому не нашкодити зеленим зонам та місцям відпочинку, словом – захистити інтереси мешканців. Андрій Матковський привітав жителів району з Днем Незалежності і зазначив, що один з аспектів суверенітету – це коли люди живуть у гарних відремонтованих будинках, відпочивають у парках та скверах, а діти розважаються на чудових спортивних майданчиках. До речі, міська програма «Місто без околиць» діє: на Леваді, біля будинку 9/26, у вересні збудують «казковий дитмайданчик» схожий на той, яки вже є у Сонячному парку, а між 17 та 37 школами найближчим часом буде облаштовано каток.

Особливо у цьому плані мер відзначив співробітництво з бізнес-колами міста.

Загалом у вересні буде облаштовано 10 дитячих майданчиків по всьому місту, зазначив Андрій Матковський.

Стрічка новин