У Лубнах презентували «Книгу, написану з любов'ю до рідного краю»

Вона об'єднала 5 районів Полтавської області та 11 авторів. Збірка розповсюджується безкоштовно.

В актовій залі Лубенської музичної школи збираються люди. Цього дня тут – справжнє свято для письменників та їхніх читачів. Лубенцям презентували «Книгу, написану з любов'ю до рідного краю».

Наталя Кірячок, голова Полтавської обласної організації «Нац.спілки письменників України»

- Книга готувалася кілька місяців. Обирали авторів за принципом земляцтва за приналежністю до певної території. Книга вийшла дуже яскрава. Якщо говорити про книгу, як про цілісний продукт, то тут важливо все: і обкладинка, і наповнення художнє дуже яскраве, і автори, власне, їхня творчість.

Під час презентації поети зачитали деякі свої твори, які увійшли до цієї збірки. 

«Книга, написана з любов'ю до рідного краю», об'єднала 5 районів Полтавщини: Великобагачанський, Лубенський, Оржицький, Семенівський та Хорольський. Свої твори в збірці опублікували 11 поетів. Проілюстрували ж книгу призери дитячого конкурсу малюнків.

Ганна Кревська, поетеса 

- Різні автори, діти малювали ці малюнки. Пазл зійшовся?

- Зійшлося. Тому що, коли робиш із любов'ю, не дивишся на всякі негаразди і дрібниці, результат, він себе перевершує. Він окриляє, змушує думати про краще з того, що ми маємо сьогодні.

«Книга, написана із любов'ю до рідного краю» вийшла накладом понад 2 тисячі примірників. Кошти на її видавництво виділив народний депутат України Костянтин Іщейкін. За його словами, всі примірники будуть розповсюджуватись безкоштовно, їх передадуть місцевим бібліотекам, школам тощо. Для домашнього ж читання її також можна отримати, написавши нардепу у соціальних мережах. Також Костянтин Іщейкін пообіцяв: книжок вистачить на всіх, при потребі – додрукують.

Костянтин Іщейкін, народний депутат України 

- Ті речі, які ми будуємо, вкладаємо в школи, в лікарні, в спортивну інфраструктуру - це є абсолютно добре і корисно сьогодні, хай служе людям десятиліттями. Але саме слово залишається на віка, словом можна вбити, словом можна вилікувати, і любов до рідного краю має заходити в серця кожного з молоком матері, із постійним вихованням і нагадуванням. Для того, щоб кожен народжений чи то в місті, чи то в селі, в Лубнах, Хоролі, Оржиці, Багачці, Семенівці в кожному маленькому селі пишався, пишався своєю малою батьківщиною.

Головним критикам - читачам така ініціатива припала до душі. 

Лариса Полянна, мешканка Лубен 

- Я замовила собі 4 екземпляри і прийшла на презентацію . Дуже чудова презентація і дуже потрібна справа, як би було більше таких заходів.

По завершенню офіційної частини заходу всі бажаючі мали змогу сфотографуватись з поетами та отримати їхній автограф.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію