У Полтаві обговорили стан медіа в Україні

Національній спілці журналістів виповнилось 60 років

З цієї нагоди її перший секретар Ліна Кущ та голова Полтавського осередку НСЖУ Євген Лопушинський провели прес-конференцію. Ліна Кущ зазначила: майбутнє – за місцевими ЗМІ та повідомила: голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко увійшов до складу виконкому Європейської федерації, і на найближчі 3 роки став єдиним представником Східної Європи в цій організації. Голова Полтавського осередку спілки Євген Лопушинський зосередився на темі погроз і нападів на журналістів. Наприкінці ж заходу нагородили активних представників преси за співпрацю з НСЖУ. 

Ліна Кущ, перший секретар НСЖУ

- У нас є теми і напрямки, за якими ми, безумовно, бачимо пріоритети. Це, зокрема, безпека і захист прав журналістів в усіх цих розуміннях, від фізичної безпеки, коли йдеться про відстежування і фіксацію всіх випадків нападів на журналістів, і до тиску юридично-судового, тиску в соціальних мережах, усні погрози журналістам тощо. Це підтримка незалежності українських медіа. Нам варто подумати, яким чином нам варто забезпечити, особливо в наш турбулентний виборчий період, як і самих медіа, так і самих журналістів.

Євген Лопушинський, голова Полтавського осередку НСЖУ

- Особливо гострим був період, це травень 2017 року, коли ми мали до 10 випадків погроз, перешкоджань, фізичного впливу по відношенню до журналістів. Ми маємо, на жаль, такі випадки і у 2018 році, і вже у 2019.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію