Сьогодні, 21 травня, розпочалася основна сесія ЗНО

Всього у Полтавській області 12,5 тис. учасників зареєструвалися, щоб скласти тест з ЗНО. З урахуванням кількості зареєстрованих, сформовано мережу пунктів тестування, визначено відповідальних та їхніх помічників. У дев’яти округах області буде 57 пунктів тестування. Із них 15 - на базі закладів вищої освіти, 41 - на базі закладів загальної середньої освіти, 1 - на базі професійної та професійно-технічної освіти.

21 травня понад 160 тисяч осіб в Україні пройшли зовнішнє незалежне оцінювання тестуванням з математики. Цей предмет є обов'язковим.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Це обов'язково українська мова та література, математики або історія України і одного предмета за вибором учня. Особливістю ЗНО для випускників технічних закладів є те, що ДПА у формі ЗНО включає 2 предмети. Це укр. мова та література. А також математика і історія України. Третій предмет випускники освіти складають в закладі письмово.

Згідно з календарним планом, ЗНО триватиме з 21 травня до 13 червня. 

Перший іспит складуть з математики, останній - хімія. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов - 27 травня, з англійської мови - 28 травня. Фізику складуть 30 травня, історію України - 4 червня, біологію - 6 червня, а географію - 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. 

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Студенти ЗНО, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти, та які отримали в 2018 році 1-3 бали за результатами ДПА, можуть повторно пройти державну підсумкову атестацію цього року і покращити свій результат. 

У 2019 році додаткову сесію зовнішнього оцінювання буде проведено з 26 червня до 12 липня. Повідомлення про місце та час проведення розміщується у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше, ніж за п’ять календарних днів до проведення. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію