Історія продовжується

У селі Світлогірське Кобеляцького району люди продовжують боротися за лікарню, яку хочуть закрити. Медзаклад обслуговує понад 3 тисячі людей зі Світлогірського та прилеглих сіл. За допомогою місцеві звернулись до народного депутата України Артема Вітка. Обранець без вагань зголосився допомогти. Подробиці – далі в сюжеті.

17 травня в ефірі нашого телеканалу вийшов сюжет про Світлогірську лікарню, котру хочуть закрити, але яка вкрай потрібна людям.

Марія Ярибка, мешканка с.Світлогірське 

- Наше село не можна залишати без лікарні, тому що на такій відстані і тому що така маса людей пенсійного віку, які не можуть добратись ні в Кобеляки, ні далі. А щоб ще добратись до Кобеляк, це треба людині заплатити 100 гривень і знайти приватну машину. І це якщо вона ще повезе.

Тоді в закладі лікувалось 7 хворих. На наступний день жителів виписали. 

- Ось це в цій палаті ми лічились.

Зоя Олійник – одна з тих, кого терміново виписали з лікарні. Хоча в жінки був високий тиск. 

Зоя Олійник, мешканка с.Світлогірське

- Виписали мене з тиском 170. Біля лікарні машина приїхала по мене. Тут була медсестра з санітарочкою мене звели, бо мені було зле, мене всю колотило і трусило. Але все-одно відділення закривають, нас всіх виганяють, і все.

За допомогою місцеві звернулись до народного депутата України Артема Вітка. За пару днів було зібрано близько 1500 підписів. 

Зоя Мирна , депутат Світлогірської сільської ради 

- Він приїде, подивиться в очі наших людей і побачить, яка в них надія. Надія на нього, на його поміч.

Народний обранець відгукнувся на звернення мешканців і особисто приїхав у Світлогірське. 

- Беру на себе зобов’язання про те, що без медичної допомоги люди не залишаться.

Близько сотні селян прийшли на зустріч з народним депутатом. Всі розповідали про потрібність медичного закладу для їхніх населених пунктів. Питання щодо майбутньої долі лікарні мали вирішувати на сесії Кобеляцької районної ради у середу. Проте, завдяки народному депутату питання зняли з порядку денного. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Лікарня – це найголовніше, що є в життєдіяльності наших людей. Тому дійсно проти закриття. Будемо боротися за цю лікарню. Ми бачимо, який це великий населений пункт, щоб їм могли забезпечити гідну медичну допомогу.

Після зустрічі з мешканцями Артем Вітко оглянув приміщення медичного закладу. Також завітав до єдиної хворої, котру не виписали, - Клавдії Заскалько. Жінка 42 роки пропрацювала в лікарні акушеркою. Розповідає, тоді навіть не могла подумати, що лікарню можуть закрити.

Клавдія Заскалько, пацієнтка

- Що я можу говорити, як залишитись без лікарні в такий час. Це взагалі…

Місцеві народному обранцю довіряють.

Ольга Павленко, мешканка с.Світлогірське

- Я надіюсь, що наш Артем Вітко нам допоможе, нам допоможе. Тому що по його розмовам і його відношенню до людей, як до народу, а не як до «бидла» він відноситься. То я надіюсь, що він нам допоможе і лікарню нашу ми відстоюємо від Кобеляк.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію