Свій День народження відсвяткував Київський район

З цієї нагоди у місті пройшло чимало заходів. Жоден з них не мав політичного леймотиву. На одному з таких побувала і наша знімальна група.

Супергерої, казкові персонажі, мильні бульбашки, безкоштовна солодка вата та безліч дитячих посмішок. Так малеча святкувала День народження Київського району. 

Єгор Єрмалюк, завітав на свято 

- Взагалі гарно танцювали, правда, жарко трішечки. Танці хороші, музика, весело.

Олексій Моргун, завітав на свято 

- Концерт цікавий, ще подобається те, що солодку вату дають.

Київському району міста Полтави виповнилось 67 років. Тут проживає понад 90 тисяч людей. Цей район багатий на відомі постаті, такі як медик-професор Микола Скліфосовський, письменник Іван Бунін, художник Григорій Мясоєдов та багато інших. 

Сергій Синягівський, голова Київської районної у м.Полтави ради

- Чим же унікальний Київський район? Я думаю, перш за все, він унікальний тим, що в нашому районі дуже багато було таких історичних постатей, місць. Це і Пушкарівський ліс, вотчина Мартина Пушкаря, гетьмана Богдана Хмельницького, і Поле-заповідник Полтавської битви, і Полтавський міський Дендропарк, який було започатковано в 1962 році.

Святкували День народження Київського району, як і належить, весь день. Крім дитячого концерту, пройшли і більш серйозні заходи: покладання квітів загиблим в зоні АТО, «круглий стіл» щодо проблем і викликів сьогодення тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію