Музиканти вийшли на вулиці міста

У Полтаві пройшов День Вуличної Музики. Це наймасштабніший міжнародний музичний волотерський проект, який цьогоріч пройде в Україні вже вп'яте. День Вуличної Музики вперше провели в 2007 році. Ініціатором став литовський музикант Андрюс Мамонтовас. І це некомерційний проект, адже проводять його силами активістів, які люблять музику та своє місто. У 2017 році долучилась і Полтава. Цьогоріч у місті працювало аж п'ять локацій. 

Театральна площа. На сцені – музиканти, які виконують композицію на шотландські мотиви. А ще рок, фолк, хіп-хоп і джаз. Все це можуть послухати полтавці та гості міста цього дня. 

Ксенія Малік, головна організаторка Дня Вуличної Музики

- П'ять локацій. Петровський і Сонячний парк, Твій Простір біля «Музичного училища», Театральна площа і біля ЦУМу. В цьому році було дуже легко. Ми зібрали понад 72 тисячі на краудфандінг на онлайн-платформі. І всі полтавці дуже класно допомагали.

У Дні Вуличної Музики може взяти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати. Професіонали і аматори, зірки і початківці – хто вміє грати на будь-якому інструменті.

Полтавцям таке дійство до вподоби. 

Сергій Пушкаренко, полтавець 

- Я прийшов послухати. Я поважаю українські пісні. Я живу на Україні, я тут народився і мені подобаються українські пісні.

Понад 50 музичних гуртів з Полтави та області. А ще – музиканти з Борисполя та Сум. Такою насиченою була програма фестивалю вуличної музики.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію