Сімейний конфлікт, який вийшов за рамки родини

До редакції нашого телеканалу звернувся полтавець і повідомив, що через невдалий «жарт» рідних не зміг проголосувати під час другого туру виборів і потрапив на лікарняне ліжко. Чим закінчилася історія, знає Анна Ружін.

Рідня Олександра Грановського зателефонувала і повідомила, що він ніби-то сидить у квартирі багатоповерхівки з вибухівкою. За його словами, причиною такої поведінки став конфлікт в родині. 

Олександр Грановський, полтавець

- Приїхала швидка, приїхали пожежні, приїхали машини ДСНС. Коли я помітив у вікні сірий Volkswagen, то зрозумів, що буде відбуватися. В квартирі був погром. Працював спецпідрозділ «Корд». Вони залетіли в квартиру, побили мене та моїх друзів, допитували, де вибухівка.

У руках тримає довідку, яка підтверджує отримання травм. Є ще запрошення на вибори, але проголосувати Олександр не зміг.

Олександр Грановський, полтавець

- У мене були забої м'яких тканин, голови, спини, вивих правої руки та забиття лівої ноги. А ще – черепно-мозкова травма закритого типу і голова була побита. Ніс перебитий, а з вуха текла кров. І мене били в потилицю. Дуже сильно.

Чи дійсно це правда, і за даною адресою виїжджали спецслужби, ми дізнавались у поліції.

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУНП у Полтавській обл.

- Даний виклик у нас зареєстрований. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Полтавського відділу поліції, а також наші спеціалісти-вибухотехніки. Обстежено повністю всі приміщення. Ніяких підозрілих або вибухових предметів не було знайдено.

За словами юриста, за такі «жарти» є відповідальність.

Тарас Захаров, юрист

- За це також передбачена кримінальна відповідальність. Це один аспект цієї події, а інший - в принципі не чув про такі випадки, але в принципі, служби, які виїжджають, то вони можуть подавати відповідний позов до осіб, які викликали їх. І якщо це неправомірний виклик, і люди знали, що в їх сина немає жодної зброї, то можна з них стягнути витрати, які пов'язані з цим виїздом.

Позицію іншої сторони почути не вдалося, тож залишаємо за ними право висловити її в ефірі нашого телеканалу. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію