Перевантажені фури руйнують асфальтове покриття

З початку поточного року в області уже зафіксовано понад 500 порушень. При цьому задокументовано 150 випадків перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів. Які ще порушення фіксували на дорогах - знає Анна Ружін.

Один із факторів, який негативно впливає на якість доріг у регіоні, – перевантажені фури. Щоб контролювати їх, в області працює габаритно-ваговий контроль. Для зважування автомобілів діють три комплекси. Крім цього, на дорогах обласного та державного значення працюють 4 майданчики.  

Роман Товстий, т.в.о. голови Полтавської ОДА

- Проблема – достукатися до свідомості підприємців. Останні роки це намагаються зробити й Укртрансбезпека, і Служба автомобільних доріг, і профільне міністерство. Поки що результат невтішний. Однак є відповідальні організації, а є ті, що не йдуть на співпрацю. Є проблема і напередодні врожаю.

Найбільшу загрозу дорогам перевантажений транспорт несе в спеку. До кінця травня на всіх автошляхах мають встановити відповідні знаки, які заборонятимуть рухатися вантажівкам за високої температури.

Володимир Димкар, начальник управління Укртрансбезпеки Полтавської області

- Здійснили зважень із початку року працівники установи близько 2,5 тис. транспортних засобів. Виявили 127 порушень на суму 32 тис. євро. З перевізників стягнуто 153 тисячі гривень.

Основні проблеми – відсутність облаштування майданчиків для розташування пересувних пунктів габаритно-вагового контролю на дорогах місцевого значення та паливно-мастильних матеріалів. Не вистачає і кадрів. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію