Бізнес, який змінює світ: у Полтаві провели «Гараж ідей»

Це освітній проект, де бажаючі дізнавались про основи соціального підприємництва. Реалізовують його за підтримки Європейського Союзу у дванадцяти містах України. Полтава в цьому році стала першою.

«Гараж ідей» – це частина великого проекту «Соціальне підприємництво: досягнення великих змін за ініціативою «знизу». Проект втілюють вісім громадських організацій України, Литви, Латвії на чолі з Українським форумом благодійників.

Леся Ярошенко, комунікаційний менеджер проекту «Гараж ідей»

- На «Гараж ідей» приходять люди, будь-хто, це може бути ті, у кого вже є якийсь бізнес, можуть бути люди, в яких є просто ідея. Можуть бути громадські організації, які хочуть жити не лише на гранти та пожертви, а заробляти на свою діяльність.

Тут можна не лише дізнатись про суть та моделі соціального бізнесу, а й озвучити концепції власних соціальних підприємств. Школярка Анна прийшла озвучити свою мрію - відкрити завод із переробки сміття.

Анна Люткевич, учасниця проекту «Гараж ідей»

- У нас це завжди було великою проблемою та актуальним бізнесом. У нас дуже багато вторинної сировини, яку можна переробляти.

Соціальний бізнес спрямований на позитивні зміни у сфері освіти, охорони довкілля, боротьби за права людини. Тож тут - соціальні стартапери, досвідчені бізнесмени, благодійники та активісти, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а мати стабільні проекти, які ще й приноситимуть прибуток.

Сергій Корнелюк, тренер проекту «Гараж ідей»

- Сьогодні будемо вчити мріяти. Сьогодні будемо вчити не боятися переступати свій страх публічного виступу.

Автори найбільш переконливих ідей поїдуть на хакатони - дводенні семінари із лекціями та консультаціями від досвідчених бізнес-тренерів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію