Дводенна програма і близько 70 заходів

Так обіцяють здивувати полтавців та гостей міста на книжковій виставці-ярмарку «ПОШУК»

Впродовж двох днів – 23 і 24 травня – в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Котляревського вдруге відбудеться Полтавська Оаза Шанувальників Української Книги. 42 видавництва з 13 областей України – Тернопіль, Донецьк, Харків, Запоріжжя, Суми. Працюватиме одразу дві резиденції – зі Львова та Республіки Білорусь. Цього року виставку присвятили 250-літтю від Дня народження письменника Івана Котляревського. У рамках відкриття відбудеться і презентація унікального петербурзького видання «Енеїди» 1809 року з автографом письменника.

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА 

- Наша програма дуже цікава і насичена. Минулого року виставку проводили вперше, вже тоді здобули непогані результати. Ми мали представників 32 видавництв з різних областей України. 8 розповсюджувачів крім того було ще.

Гліб Кудряшов, кандидат наук із соц.комунікацій, доцент кафедри журналістики ПНПУ ім.В.Г.Короленка

- Той експеримент, на який пішла Полтавщина минулого року, виявився вдалим. Це не стільки ярмарок з метою продажу чи популяризації книги, а насправді ми порушуємо питання культури читання, важливість книги в нашому житті, свідчення існування людини на нашій планеті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію