З суперечками, двома екіпажами поліції, але демонтували

Літній майданчик піцерії «MontanaPizza», що по вулиці Котляревського, 19/10, уже в розібраному вигляді. Власники ФОП Малайчук не отримали від Полтавської міської ради дозволу на продовження паспорту прив’язки. Дія закінчилася ще 30 вересня минулого року. Демонтувала майданчик підрядна організація. Її найняла Інспекція з благоустрою Полтавської міськради.

Майже 8 година ранку. Біля закладу збираються представники міської влади, інспекції з благоустрою та поліція. Уже все готове до демонтажу. Щоб завантажити конструкції, під’їхав автомобіль КамАЗ, але його з обох боків блокували автомобілі Range Rover.

До голови комісії Тетяни Юрченко підійшла дівчина, яка не представилась, і повідомила, що напередодні подала позов до суду на дії міської влади, тому до рішення суду нічого демонтувати не буде. 

Тетяна Юрченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів 

- Неодноразово вам були надані приписи. Потім ми винесли це рішення на комісію, у березні, й дали вам ще час для самостійного демонтажу. 7 травня приходили до вас особисто з журналістами, щоб налагодити спілкування.

Просила зачекати пів години. Але представники міської влади не погодились, аргументуючи, що час уже вийшов.

- Рішення суду буде! А яке воно буде - нам невідомо. Я закінчила. До побачення!

Тим часом майданчик почали демонтувати. Невідомий чоловік заважав працівникам. На питання, хто він, відповідав, що небайдужий громадян. При цьому стверджував: міська рада не має права на демонтаж.

Перемовини з поліціянтами не діяли. Олег, так представився чоловік, з літнього майданчика виходити не планував. Говорив, що дозволу немає, і почав викликати ще один екіпаж партрульної поліції. 

Після дзвінка знову почав заважати працівникам виконувати демонтаж.

- Викликав поліцію зараз. Стоп-стоп. Не крутіть. 

- Приїде поліція, напишете заяву. Все перевірять. Вийдіть, а то зараз на вас впаде дах.

Через деякий час під'їхав ще один екіпаж патрульних. Вони перевірили документи. Оскільки всі необхідні дозволи та приписи були - роботі не заважали. Заяву зарєстрували, а демонтаж дозволили. 

Хід подій контролювали депутати Едуард Волков та Вадим Ямщиков.  Останній зазначив - термін останнього припису минув 16 травня, проте власники так і не розібрали самостійно літній майданчик. Тож демонтувати буде інспекція. Вадим Ямщиков додав: конструкцію на зиму не прибирали і вона заважала прибирати сніг. Та й в інших представників інспекції були зауваження. 

Антон Тонконог, начальник Інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста

- 30.09.2018 року у них закінчився термін, вони повинні були зібрати свій літній майданчик, його лишили. Неодноразово були надані приписи, потім  винесли це рішення на комісію, у березні, й дали ще час для самостійного демонтажу. Але з їх боку - повне ігнорування.

Літній майданчик демонтували. Розібрана конструкція буде зберігатися на КАТП-1628. Забрати її можна, але потрібно сплатити кошти за зберігання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію