Громадянин, громада і держава

Полтавська державна аграрна академія спільно зі Студреспублікою провели IV Всеукраїнський Громадянський лекторій «Громадянин, громада і держава». Захід відбувся у залі засідань вченої ради. 

У Полтаві пройшов четвертий Всеукраїнський громадянський лекторій "Громадянин, громада і держава". У ньому взяли участь науковці, активісти, представники новостворених об`єднаних громад та органів державної влади місцевого самоврядування, студенти. Зібралися вони для того, аби провести діалог на тему інноваційного розвитку України, розвитку людини й універсальних цінностей.   

Олег Слизько, лідер республіканців Полтавщини

- Наша задача – формування сенсу майбутнього. Полтава є такою змістовною площиною для формування майбутнього.

Формат заходу передбачав лекцію із обговоренням доповідей на зазначену тему. Серед доповідачів – запрошені відомі українські, іноземні та полтавські філософи, політологи, футурологи, історики, медійники тощо.

Павло Вікнянський, лідер республіканців України, голова ВМГО «Студентська республіка»

- Це частина спектру громадянських лекторій, які присвячені найбільш гострим, але тим проблемам, про які практично не має уваги в національних ЗМІ і вони є принципово важливі для демократичного європейського шляху розвитку України.

Особливістю проектів Студреспубліки є створення рівних можливостей для учасників дискусії у вільному вираженні думки щодо того чи іншого питання, яке стоїть на порядку денному.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію