Полтавські дороги: хто винен та що робити

Дорожники, підприємці, науковці та політики об’єднались заради відкритого діалогу на тему реформування транспортно-дорожньої системи. У селі Копили пройшла перша регіональна конференція «Дороги Полтавщини: реалії та перспективи».

Організатори першої подібної конференції  - учасники Асоціації «Дорожники Полтавщини», куди входить вісім дорожніх компаній області. Саме вони запросили усіх зацікавлених, аби обговорити існуючі проблеми, окреслити шляхи  їх вирішення, домовитись про прозору співпрацю.

Костянтин Касай, директор ТОВ «Полтавабудсервіс плюс»

- Буду доповідати важливість відновлення системи  експлуатації автомобільних доріг, як Полтавщини, так і в державі. Шляхів відновлення дуже багато. Це створення загальної моделі, або комерційної, або ж комерційно-державної, або знову ж державної.

Тож тут - представники науково-дослідних інститутів, навчальних закладів, голови об’єднаних територіальних громад, народні депутати. А також - самі дорожники, представники потужних підприємств із власною технікою, асфальтобетонними заводами, сертифікованими лабораторіями якості. Учасники  - з різних регіонів держави. 

Сергій Халамейдик, голова Асоціації «Дорожники Полтавщини»

- Скажу вам от душі, дуже задоволені, коли побачили, скільки людей приїхало до нас. Це приватні підприємства, які хочуть відбудовувати нашу Україну.

Теми обговорення  - «гарячі» й актуальні: стан доріг, їхня експлуатація, утримання, «реанімування», взаємодія бізнесменів та влади. Секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоту цікавить питання якісних публічних закупівель.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Дуже часто ми стикаємось, як замовники, міська влада, що ті, хто виграють тендер, виграють його для того, щоб потім  скасувати цей тендер, і не виконувати ці роботи, дуже часто таке відбувається, в тому числі в дорожньо-транспортній сфері. Тому хотів би сьогодні з представниками бізнесу, які безпосередньо  займаються на дорозі цими роботами, поспілкуватися.

Президент Всеукраїнської  дорожньої Асоціації впевнений - бізнесмени конкуруючих кампаній повинні об’єднатись заради реформування дорожньої системи, та не боятись самостійності. 

Артем Гриненко, Президент Всеукраїнської дорожньої Асоціації

- Грамотний, прогресивний бізнес зрозумів, що у нинішніх реаліях не можна покладатись на чиновників, представників органів державної влади, у дорожній сфері. Не можна покладатись у сфері отримання замовлень, а також у питаннях стратегічних, наприклад, в питання реформування галузі.

Після доповіді спікерів присутні могли дискутувати та задавати запитання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію