На провулку Поштовому в Полтаві проводять підготовчі роботи для ремонту водогону

На Поштовому, 5 прорвало стару водопровідну трубу. Витік води ліквідували, водоканалівці прокладатимуть у цьому місці 40-метрову ділянку нової водопровідної труби. Наразі водопостачання у мешканців провулку здійснюється у повному обсязі.

На провулку Поштовому стався порив чавунної водопровідної труби діаметром 100 мм. Причина аварії – перевищення терміну експлуатації.

– Трубі вже майже 40 років. Саме в цьому місці вона майже зовсім прогнила. Вранці 15 травня мешканці повідомили про витік води з-під землі до аварійно-диспетчерської служби, наша бригада виїхала на місце аварії, – розповів начальник цеху з ремонту та експлуатації водопровідних мереж «Полтававодоканалу» Богдан Парасоцький. – Орієнтовно з 9:00 до 14:00 того ж дня у мешканців провулку було відсутнє водопостачання. Близько 14:00 витік був ліквідований.

Попри це, міри, прийняті 15 травня водоканалівцями, є тимчасовими: близько 40 м водогінної труби на Поштовому потребують заміни, сказав комунальник:

– Ремонт проведемо методом санації. Це значить, що нову, пластикову трубу, «проштовхнуть» під землею на місце пролягання старої пошкодженої труби. І це буде зроблено без розкопування великої ділянки ґрунту.

Наразі на Поштовому аварійна бригада проводить прочистку 4-ох водопровідних колодязів. Це необхідно для того, щоб розпочати санацію:

– Цей процес дещо затримує заміну труби, адже у колодязях виявилося багато бруду та сміття: земля, яка з дощем стікала в них, цегла, різний мотлох, який кидають несвідомі мешканці тощо. Чистка займе багато часу, і проводитиметься ще кілька днів, тобто, лише опісля неї, орієнтовно наступної середи або четверга, проведемо санацію, – пояснив Богдан Парасоцький.

У день, коли безпосередньо буде проводитися заміна труби, незручності з водопостачанням відчують мешканці усього провулку Поштового та мешканці кількох будинків на вулиці Овочевій.

– Ми обов’язково попередимо мешканців напередодні, аби вони встигли зробити певний запас води, – зауважив начальник цеху з ремонту водопровідних мереж.

Полтавець Іван Стецієнко проживає поруч із місцем аварії, на Овочевій, 6. В його будинку 15 травня також тимчасово було відсутнє водопостачання:

– Такий випадок для мене й моїх сусідів – рідкість. Я тут живу вже 42 роки, й особливих проблем із водопостачанням майже не пам’ятаю. Я вдячний водоканалівцям за їхню працю, а вона у них нелегка: ритися в землі, у трубах, поратися із брудом, – розповів Іван Павлович.

Нагадуємо: у випадку аварій на водопровідних та каналізаційних мережах звертайтеся до аварійно-диспетчерської служби «Полтававодоканалу».

Телефони: 56-96-00, (050) 49-55-700, (098) 16-55-700.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію