Унікальна фотовиставка, що висвітлює одну зі сторінок історії Української держави, відкрилася у Галереї мистецтв

Проект «Українська повстанська армія: історія нескорених» був організований з нагоди відзначення в цьому році 65-річчя створення УПА. Загалом тут представлені близько півтисячі унікальних фото, більшість з яких демонструються вперше.

Виставка «Українська повстанська армія: історія нескорених» є унікальним проектом, адже досі в Україні нічого подібного не було реалізовано, говорять організатори. Експонати для неї надали Міжнародна благодійна установа «Центр національного відродження імені Степана Бандери», за сприяння Полтавської обласної організації «Українська справа». Виставка являє собою 22 стенди, на яких розміщено близько півтисячі фотографій. Кожен стенд представляє окрему сторінку історії УПА: від витоків до участі колишніх повстанців у житті сучасної України.

Причиною розходження думок щодо ролі воїнів УПА у Другій світовій війні, пояснює Тарас Діхтенко, є відсутність об'єктивної повної інформації. Виставка, на його думку, покликана прояснити деякі факти з діяльності Української повстанської армії.

На відкриття експозиції запросили голову облдержадміністрації Валерія Асадчева, депутатів обласної та міської влади, представників громадськості. Відвідати виставку зможе кожен бажаючий, адже проходитиме вона в Галереї мистецтв до 27-го серпня, потім переїде до Краєзнавчого музею.

Стрічка новин