Президент підписав указ про інавгурацію Володимира Зеленського

Указ №228 “Про забезпечення проведення заходів, пов’язаних з інавгурацією новообраного президента України” опублікований на сайті Президента.

У законі Петро Порошенко постановив створити Організаційний комітет із забезпечення проведення заходів, пов’язаних з інавгурацією новообраного президента України (далі – Організаційний комітет), та затвердити його персональний склад.

Організаційному комітету – у дводенний строк затвердити план щодо організації та проведення заходів, пов’язаних з інавгурацією новообраного президента України.

Міністерству закордонних справ України необхідно в установленому порядку вжити заходів щодо запрошення іноземних делегацій (представників дипломатичного корпусу іноземних держав) для участі в подіях, пов’язаних з інавгурацією новообраного президента, та вирішення питань, пов’язаних з їх перебуванням в Україні.

Міністерству внутрішніх справ України – вжити додаткових заходів із забезпечення громадського порядку під час підготовки і проведення подій, пов’язаних з інавгурацією новообраного президента України.

Кабінету Міністрів України, Державному управлінню справами – здійснити фінансове, матеріально-технічне забезпечення заходів, пов’язаних з інавгурацією новообраного президента України.

Державному комітету телебачення і радіомовлення України – забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів, пов’язаних з інавгурацією.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, напередодні депутати проголосували про

За інформацією прес-секретаря Петра Порошенка Святослава Цеголка, представники нової влади брали участь в нараді з підготовки до інавгурації, що відбулася в АП.

Вже відомо, що на церемонії інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського НАТО буде представляти помічник Генерального секретаря Альянсу Алехандро Альваргонзалес.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію