Переносили, переносили та так і не провели

У Полтавській міській раді відкрили засідання 23-ї позачергової сесії. Не дійшовши до розгляду порядку денного, засідання перенесли на три години, потім ще на годину і потім - до наступного понеділка. У чому причина таких «ходів» депутатів, дізнавалась Ірина Щербак. 

- Кількість зареєстрованих  депутатів дозволяє розпочати пленарне засідання.

32 з 42 депутатів зареєструвались. Секретар Полтавської  міської ради Олександр Шамота відкриває 23 позачергову сесію. На ній обранці мають розглянути одне питання, щодо закупівлі нових тролейбусів за кошти ЄБРР. До затвердження порядку денного, почали виступати депутати. Обговорювали транспортний колапс котрий тривав 5 днів у Полтаві та шукали винних у ситуації.

Олег Бєлоножко, голова фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді

- В мене велике питання чи є взагалі в місті нашому влада. Коли керує в місті не влада а перевізники. І в мене велике питання до фахового рівня тих очільників, які зараз сидять у кріслах.

Дмитро Сенчакович, голова фракції «Самопоміч» у Полтавській міській раді

- Будьте послідовними і не займайтесь популізмом. Батьківщина не приходить виключно на засідання по підвищенню вартістю проїзду. Довелось вчора як голові комісії бути між молотом і на ковальнею.   Ми вирішили цей транспортний колапс спільними зусиллями. А ви відсторонились це Ваша відповідальність і тому, що 5 днів транспорт стояв. 

Перед загалом виступив і  заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко. Він закликав відкинути всі звинувачення і продовжити працювати. 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Я дякую депутатам, що вони відкинули всі політичні амбіції. Проте, наголошую, що процес триває. І з перевізниками далі потрібно говорити.

Висловивши свої думки та невдоволення одне до одного. Депутат міськради Андрій Матковський  неочікувано запропонував оголосити перерву. Депутати підтримали.

- Проведення перерви до 14 години.

В 14:00 кворум не зібрався, засідання переносять на годину.

В колуарах міськради ходять розмови, що перенесення сесії пов’язано з судовим засіданням, щодо поновлення Олександра Мамая на посаді мера, яке паралельно відбувається в Києві, аби вразі задоволення позовної заяви екс-мера, повторно відсторонити його від посади. В 15:00 депутати зібрались. Проте, Андрій Матковський знову вносить пропозицію перенести засідання. Депутати підтримали. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

 - Є пропозиція оголосити перерву до понеділка 14:00 години.

Саме на 14 годину понеділка перенесено і оголошення рішення суду, щодо позовної заяви Олександра Мамая. В інтерв’ю Андрій Матковський підтвердив інформацію - перенесення сесії таки пов’язано з судовим засіданням у справі екс-мера. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Хочемо проконтролювати, яке рішення прийме суд  і депутати міськради, ще раз підкреслюю абсолютною більшістю я впевнений готові сьогодні проголосувати і підтвердити своє рішення про те щоб відправити у відставку міського голову колишнього Олександра Мамая. 

Продовження історії буде в понеділок. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію