Поїхали, але по 5

В місті таки почали курсувати маршрутки та автобуси. Нагадаємо, 5 днів перевізники не виїжджали на маршрути, бастуючи проти низької вартості проїзду. По місту курсував лише комунальний транспорт. Ситуація змінилась після підписання двостороннього Меморандуму про співпрацю між перевізниками та міською радою. Подробиці в сюжеті Ірини Щербак. 

Ірина Щербак, кореспондент

- 5 днів жаху, тисняви та довгих очікувань на зупинках для полтавців скінчились. Місто почали курсувати автобуси та маршрутні таксі. 

Віра та Василь Кравченки сьогодні без проблем дістались з Алмазного до центру.  Чекали автобус не довго. Головне, розповідають, доїхали без тисняви. 

Віра та Василь Кравченки, полтавці

 - Ми раді, що сьогодні ми доїхали добре. А був такий день коли мене чуть не задавили. Це були ті дні, коли не було маршруток.

Перевізники вийшли на маршрути після підписання меморандуму з міською владою. Останні погодились підняти вартість проїзду до 5 гривень. Натомість перевізники зобов’язались підвищити сервіс. Зокрема, перестати грубіянити жителям, не палити під час руху та слідкувати за чистотою в салоні. 

Олексій Чепурко, заступник голови Полтавської міської ради з питань ЖКГ

- З перевізниками вчора був підписаний меморандум знайдений компроміс. Я сподіваюсь, що тепер сторони, які підписали цей меморандум будуть виконувати, ті зобов’язались, які взяли на себе.

Полтавка Любов Кльок готова платити 5 гривень за проїзд, проте не більше. А загалом переконана жінка, потрібно більше комунального транспорту. 

Любов Кльок, полтавка 

- 5 це нормально я вважаю. Дуже хочеться муніципальний транспорт, побільше муніципального. І щоб «2»  ходили не такі розбиті, а таки нормальні.  

Водії транспортних засобів готові виконувати умови Меморандуму.

Олексій Чепурнов, водій

- Сьогодні вийшли ми на маршрути, люди задоволені дуже. По 5 гривень їздимо.

І поки водій розповідав про дотримання умов, тут же і розколовся.

- Не задоволені?

- Ні, не задоволені.

- Так, йдіть в тролейбус. Не задоволена є жінка я зараз висаджу.

Полтавці розповідають, навіть після домовленостей водії і кондуктори продовжують грубіянити.

Світлана Петренко, полтавка

 - Вже так дістало «хамство» кондукторів. От сьогодні на стару жінку накинулась з «матами». Я зробила за уваженя, що при дитині висловлюється.  Коли я і ще одна жінка заступилась то вони почали «хамити» й нам. 

Як далі будуть розвиватись стосунки перевізників з полтавцями покаже час. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію