"Зірковий час"

Так назвали Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих талантів. Пройшов він у Будинку культури залізничників. Участь взяли понад 350 учасників. Сьогодні ж нагородили переможців. Наш телеканал був головним інформаційним медіа-партнером гала-концерту фестивалю. Як він пройшов, бачила Марина Покшіна.

Почався гала-концерт о 13 годині. Першими на сцену вийшли члени журі. Вони привітали переможців та учасників, побажали всім творчих успіхів у майбутньому.

Валентина Вождаєнко, член журі, директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА 

- Хто вірить у те, що ви завтра вийдете і підкорите найбільші і найкращі вершини нашого мистецтва, за те, що ви підкорюєте і презентуєте нашу Україну на всіх рівнях, яких лише можна презентувати. Дякую нашим організаторам, дякую тим, хто до нас долучився, дякую тим, хто сьогодні у глядацькій залі. І, звичайно, найкращі оплески на адресу тих, хто сьогодні вийшов на гала-концерт і має найкращі нагороди.

Першим номерм гала-концерту став грузинський танок від народного аматорського теаатру «Гармонія». 

Наступними свій номер показали учасники квартету «Пісенне джерело» із Чорнух. Співаки виконали українську народну пісню «Ти підеш горою».

Дар'я Нагорна – учасниця одного з танцювальних колективів, який сьогодні став лауреатом. У ньому вона займається майже три роки. Дівчинка ділиться: це не перший конкурс у її житті. Вона разом з іншими анцюристами об'їздили багато різних міст України.

Дар'я Нагорна, учасниця фестивалю «Зірковий час»

- Ми не знаємо, який у нас результат, але, я думаю, що він буде супер. Нас Анна Констянтинівна дуже гарно підготувала, я думаю, що ми переможемо.

Наступним на сцену виходять артист Юрій Полуношний. Він демонструє цирковий номер «Еквілібр на моноциклах». 

Серед глядачів у залі  – Саїд Кирпичников. Хлопець ще вчора був учасником фестивалю. Утім, йому стати лауреатом у цьому році не вдалося. Учасник сказав, чого, на його думку йому не вистачило.

Саїд Кирпичников, учасник фестивалю «Зірковий час»

- Мабуть, мало займався. Я думаю, більш вокально я «не дотяг». Мені дуже сподобалося, як співають дівчата, це дуже круто, дуже складні пісні брали в цьому році.

Усіх переможців нагородили кубками, грамотами та пам'ятними подарунками. Закінчився концерт о 16 годині.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію