Чи отримають люди квартири? Це – головне питання, яке турбує ошуканих полтавців більше 10 років

Інвестори та депутати міської ради зустрілися, щоб домовитися, як діяти далі. Нагадаємо: у 2007 «Полтавабудінвест» почав зводити багатоповерхівку, будівництво зупинилося, представник зник. Забудову мали ввести в експлуатацію в третьому кварталі 2008 року. Та з того моменту на об’єкті роботи не проводилися. Люди разом з адвокатами шукають справедливості. Деталі знає Марина Покшіна.

Починається зустріч із розповіді ошуканої полтавки Любов Наливайко. Вона показує стару газету, де стаття 10-річної давності. У ній написано, що Андрій Матковський обіцяє людям вирішити їхню проблему.

- Ми спілкувалися з міським головою, щоб дуже не затримувати, я читаю: «хочу запевнити вас, ті суми, які інвестувалися у квартири Боровиковського 11, ми вас сам на сам з вашими проблемами вас не залишимо, обовязково допомагатимемо.

Допомоги люди від Андрія Матковського не отримали і упродовж наступних 10 років. Далі адвокат Євген Бова розповідає, які шляхи вирішення цієї проблеми існують та хто має цим займатися.

Євген Бова, адвокат

- Адвокатські звернення я надавав у відповідні структури і служби. Значить, кожен вищий орган, починаючи з законодавчого і відповідний Комітет Верховної Ради, в адміністрацію Президента всі вони дали одну відповідь, одностайну, що це повноваження органу місцевого самоврядування.

Євген Бова спілкувався із інвестором, який погодився добудувати цей будинок. Це Сергій Іващенко, який очолює «Домобудівельний комбінат». Підприємець готовий дати людям квартири в уже зданій будівлі у мікрорайоні «Садовий». У замін на майнові права цього будинку. Утім, по цій справі до цього часу відкрита кримінальна справа. За словами адвоката, люди, які вкрали кошти намагаються затягувати час. Роблять це для того, щоб вийшов термін і справу закрили. Розповів Євген Бова і про досвід колег з інших міст, які успішно вирішували подібні проблеми. Обговоривши усі моменти, домовились, що представники з міської ради будуть шукати ділянки, де не потрібен аукціон. Перший заступник міського голови Андрій Лямін пообіцяв людям, що робити це будуть якнайшвидше. Після цього будуть обговорювати умови із представниками забудовника.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію