"Нова державна служба"

Про неї розповіли у Полтавському національному технічному університеті. Там провели захід, де розвіяли міфи, розказали про переваги та особливості роботи на державній службі. Деталі - у сюжеті. 

Зі вступним словом виступив директор навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету Володимир Гришко. 

Володимир Гришко, директор навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка  

- Надзвичайно актуальна тематика, надзвичайно потрібний захід. Мені дуже приємно, що у нас є кафедра, яка готує магістрів державного управління. 

Заступник начальника міжрегіонального управління Національної державної служби Артем Тімощук розвіяв міфи, які склалися в суспільстві за короткий час. Та розказав про переваги державної служби. 

Артем Тімощук, заступник начальника міжрегіонального управління Нацдерслужби у Полтавській та Кіровоградській областях

- Наприклад такі випадки можуть бути, що працівник пішов у декретну відпустку й було оголошено конкурс на вакантну або декретну посаду. То такий договір є строковим. В умовах це прописується. 

Державна служба в Україні - це професійна діяльність осіб, які займають посади в державних органах  щодо практичного виконання завдань і функцій держави. Одержують заробітну плату за рахунок державних коштів. Ці особи є державними службовцями і мають відповідні службові повноваження.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію