У Полтаві провели акцію "Відповідальний пішохід"

15 травня по всій Україні пройшла акція «Відповідальний пішохід». Для того, аби закликати пішоходів бути уважними під час переходу проїзної частини. Почали захід з вулиці Івана Мазепи, 8. 

Акція «Відповідальний пішохід» покликана привернути увагу громадян до дотримання правил під час переходу проїзної частини. 

Марина Зінюха, інспектор  зв`язків з громадськістю управління патрульної поліції

- Ця акція покликана привернути увагу мешканців кожного міста до проблеми правопорушень, пов`язаних із пішоходами. А саме із переходом дороги у невстановлених місцях.

Перед пішохідними переходами були нанесені спеціальні надписи: «Візьми дитину за руку», «Зніми навушники«, «Сховай телефон», «Велосипедист», «Подивись» та інші. Їх намалювали патрульна поліція з громадськими організаціями та активістами. Щоб акцентувати увагу пішоходів на русі транспорту та закликати їх бути уважними на дорозі.

Діана Вакула, учениця школи № 19

- У нас в школі є волонтерський загін «Позитив». Ми разом з інспекторами руху долучилися до акції «Зупинись пішохід!» і малюємо трафарети. 

За порушення правил дорожнього руху пішоходами та  велосипедистами, оплачуватиметься штраф у розмірі 51 гривні за статтею 127 адміністративного кодексу України.  

Владислава, учениця школи № 19

- В нашій школі був тиждень безпека руху. Залучалися в молодших класах такі квести, ігри та ми розповідали їм які можуть бути травми. 

У день акції написи були нанесені на тротуарах: по вул. Калініна, Шевченка, Соборності, в центрі, а також біля площі Зигіна. І так роблять - неодноразово. Патрульна поліція міста планує наносити попереджувальні надписи по всій Полтаві. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію