Титуловані чотирилапі

У Полтаві провели Всеукраїнську виставку собак. На неї з’їхались близько трьохсот домашніх улюбленців з різних куточків України. З чотирилапими познайомилась і наша Ірина Щербак. 

Ось такий поклон вміє робити американський стафордширський тер’єр Еліс. До Полтави на виставку її привезла Елеонора Зірка. Обираючи породу, дівчина не вагалась. Оскільки з дитинства росла з бійцівськими собаками. Тому, щось подібне хотіла й собі. 

Елеонора Зірка, власниця собаки Еліс 

- Я з дитинства росла з пітбулями. Тому я завжди знала, що хочу собі стафа. Вона більш м’ясиста, спортивна. Тому з нею багато часу проводимо з тренуваннями і мені це дуже імпонує. 

У Еліс це друга виставка. На попередній собака отримала оцінку відмінно від журі, на такі ж результати очікують і в Полтаві. 

Елеонора Зірка, власниця собаки Еліс 

- Ми зараз в категорії юніори надіємось зараз пару виставок набрати. Тому оцінка відмінно можна стати юним чемпіоном України, надіємось на це.

Лабрадор «Dark Bacardi» разом зі своєю власницею Оленою Ктітаревою приїхали з міста Рубіжне, Луганської області. Чотирилапий вже має титул «Чемпіона України». В планах отримання найвищої собачої нагороди. 

Олена Ктітарева, власниця лабрадора «Dark Bacardi»

- Тепер хочемо «Гранд Чемпіон». Це коли 3 чемпіона збираєш і ти вже «Гранд чемпіон». 

Загалом у Всеукраїнські виставці взяли участь близько трьохсот чотирилапих з 10-х міст України. 

Марина Фабро, організатор Всеукраїнської виставки собак

- Оцінюємо ми собак по екстер’єру, експерти які теж приїхали з інших міст. Вони оцінюють по екстер’єру, по темпераменту по відповідності породи цих собачок. В нас цікаво проводяться конкурси, далі буде нагородження кращої собаки виставки.

А так танцювати вміють Патрік та Ісміна мініатюрні пуделі із Запоріжжя. Вони вже пройшли оцінку журі і чекають результатів. Власниця Тамара Кузьменко розповідає кращої породи, для неї немає. 

Тамара Кузьменко, власниця мініатюрних пуделів Патріка та Ісміни

- Вони найрозумніші в 10 найрозумніших собак входять. Вони без запаху, вони не линяють, як для будинку ідеальна собака. Як говорять пуделів багато не буває, їх два планується ще.

Грайливість і дружелюбність пуделів ми відчули на собі. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію