Однією з найгостріших проблем в Україні є масовий віддтік професійних кадрів за кордон

У Полтаві до неї додається ще одна - люди виїздять до інших міст нашої країни в пошуках більшої зарплати та комфортніших умов проживання. Як створити гідні умови праці та зарплати, підвищити мотивацію до роботи та конкурентноспроможність, сформувати у молоді позитивний імідж робітничих професій. Ці та інші завдання ставлять перед собою підписанти Меморандуму про співробітництво між обласним центром зайнятості та Полтавською міською організацією роботодавців. 

Підписання меморандуму - це новий етап співпраці роботодавців Полтави та обласного центру зайнятості зазначає його директор Катерина Клавдієва. Адже міська організація роботодавців створена кілька місяців тому, і об'єднує потужні промислові, підприємницькі та бізнесові структури, і ставить за мету розвиток інвестиційного клімату та створення нових робочих місць. Самі ж роботодавці зацікавлені у співпраці з центром зайнятості.

Сергій Змієвець, голова об'єднаних організацій роботодавців області

- Щоб центр зайнятості не тільки направляв нам полтавців які шукають роботу, а й створював умови щоб вони навчалися не лише в центрі а й на підприємствах, підвищували кваліфікацію, свої професійні здібності.

Андріан Литовченко, голова правління Полтавської міської організації роботодавців

- Найбільше питання нашої організації роботодавців те, що у нас дефіцит кадрів. Люди їдуть в Польщу, з Полтави до інших міст і хочеться налагодити нормальний діалог - які в нас потреби що потрібно людямі чим ми можемо бути один одному корисними.

До речі, у Полтаві зараз діє пілотний проект «Інноваційна модель інтеграції послуг з навчання, перекваліфікації та соціальної підтримки у Полтавській області» зокрема для внутрішньо переміщених осіб.

Світлана Нестуля, керівник ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини»

- За цим проектом 30 осіб пройдуть навчання за професією швачка і навчання особистісному розвитку і я думаю, що наша модель стане моделлю взаємодії та співпраці і органів влади, і бізнесу, і соцпідприємств, громадських організацій. 

Підписанти меморандуму наголошували на співпраці заради підвищення рівня працевлаштування незайнятих громадян, збереження існуючих та створення нових робочих місць у всіх сферех економіки.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Сьогодні падає кадровий потенціал, сьогодні потрібна наша спільна участь щодо підготовки кадрів , активна робота по розвитку бази для навчання кадрів.

 Насамкінець ініціатори Меморандуму наголосили на розробці спільних дієвих заходів, спрямованих на вдосконалення соціальної політики та запобігання відтоку трудових ресурсів з Полтави.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію