Співали, танцювали та грали на інструментах

Судійська колегія оцінювала учасників фестивалю «Зірковий час» та обирала кращих. Співали, танцювали та грали на інструментах. Цим і підкрювали зіркових суддів. Деталі знає Анна Ружін. 

У холі триває реєстрація учасників. Цього дня вони будуть дивувати ще раз зіркових суддів та змагатися за першість у своїй номінації. До концерту ще пів години, а біля реєстраційного столика уже черга. 

Цей фестиваль проводиться уже сьомий рік поспіль. Це вже другий етап фестивалю.

Андрій Іващенко, організатор фестивалю «Зірковий час»

- З лютого місяця ми проводили 1,5 місяці відбір по Полтавській області на прохання Департаменту культури і туризму. Усі учасники з усіх регіонів і взагалі на сьогодні ми будемо прослуховувати та продивлятися. Відібрано близько 400 номерів учасників.

Оцінюватиме учасників професійна зіркова судійська колегія. Для цього учасників поділили по різних залах. У першому оцінюють хореографічні та інструментальні виступи, у другому- вокальні та читання. 

Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради 

- Я приймаю участь як співорганізатор і як ініціатор того, що ми цей конкурс зробили національним. Ми ввели «Зірковий час» в програму обласних заходів. Друге - він частково фінансується з обласного бюджету. А частково я допомагаю фінансуванням. 

Переможців оголосять на гала-концерті.  Головний приз фестивалю - гран-прі 5 000 грн, який вручається колективу або солісту за кращу програму-презентацію і краще виконання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію