Для співу немає перепон

У селі Василівка Кобеляцького району пройшов концерт ансамблю «Ветеран». Найстрашій його учасниці майже 90 років. Які враження від виступу залишились у селян, знає Юлія Хаврель. 

У село Василівка Кобеляцького району з концертом приїхав самодіяльний-аматорський-народний ансамбль «Ветеран». У їхньому репертуарі пісні воєнних років, народні та естрадні. Ансамбль має давню історію. 

Людмила Лапшикова, керівник ансамблю «Ветеран»

- Починався цей колектив із людей ветеранів війни, пенсіонерів, багато вчителів, медсестри і ,взагалі, просто поціновувачів хорового співу. 

Найстаршій учасниці цього колективу 88 років. Жінка говорить, без співу свого життя не уявляє. 

 учасниця ансамблю «Ветеран»

- Що відчуваєте, коли виходите на сцену?

- Відчуваю я, що я живу і радію усьому цьому. 

Місцеві мешканці говорять, всі свята у селі намагаються відзначати. Концерти влаштовують здебільше своїми силами. Цього ж разу у спонсорстві їм допоміг народний депутат України Артем Вітко. 

Інна Брашко, мешканка с.Василівка 

- Стараємося, щоб було комфортніше і людям було куди йти, як то кажуть. З концертом він допоміг. Завжди ми продаємо квитки, а цього разу вхід вільний. Він проспонсорував повністю весь цей концерт. 

За словами селян, їм виступ ансамблю сподобався. 

Наталія Берешко, мешканка с.Василівка 

- Мені сподобався концерт, хоча я і відношусь до молоді. Він нагадує ті часи, які пройшли.

Також васильчани говорять, концерт їм підняв настрій після нещодавних скандальних подій. Нагадуємо, тут із колишнього ангару для сільськогосптехніки приватний аграрний холдінг планував облаштувати склад хімікатів. У ситуацію тоді втрутився народний депутат України Артем Вітко. Після цього громада та агрофірма домовилась  підписати меморандум про співпрацю. Гарантом же дотримання та виконання всіх положень цього меморандуму виступив  Артем Вітко.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію