"Планування та фінансування міської інфрастуктури"

Так назвали форум. Відбувся він у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Говорили про фінансування міст та сіл, як правильно використовувати кошти, щоб місто розвивалося. Була на заході і Марина Покшіна.

Фрум починається о 10 годині. За словами організаторів, захід має амбітну мету. А саме: знайти шляхи співпраці представників великих та малих міст України. Щоб керівники районів могли обмінюватися досвідом і спільно сприяли реалізації проектів для розвитку населених пунктів. Цього року на форумі найбільше висвітлюється тема планування та фінансування міст та сіл. Серед учасників і директор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Енгель Міхаель. Він говорить, що хочуть досягти цим проектом.

Міхаель Енгель, директор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», GIZ

- Тож перше завдання – сформулювати загальні посилання від місцевої влади, представників муніципалітетів на місцях для того, щоб знайти єдине розуміння і донести його вже до працівників національної влади, реалізованої на національному рівні, а друге – це, звичайно, для того, щоб люди познайомилися, між собою поспілкувалися, зав'язалися робочі, ділові, дружні відносини і, щоб ця тема просувалася далі.

Форум відкриває заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконавчого комітету Полтавської міської ради Віталій Нікіпелов. Він повідомив, чому саме Полтава стала місцем проіедення масштабного проекту.

Віталій Нікіпелов, заст. міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконавчого комітету Полтавської МР

- Полтава стала першим містом України, яке затвердило концепцію інтегрованого розвитку. У нас в Полтаві є амбітна мета зробити місто кращим, більш комфортним і зручним для мешканців. Саме реалізацією цієї мети, призначена концепція інтегрованого розвитку. Вона визначає ті проблеми, які стоять сьогодні між нами.

Виступили також представники Європейського інвестиційного банку і Міжнародної фінансової корпорації. Форум тривав до 18 години. Його планують зробити щорічним та цим самим перетворити Полтаву на центр ділового туризму в Україні. Це передбачено і в Концепції «Полтава- 2030». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію