У Полтаві пройшла легкоатлетична естафета на приз від газети "Зоря Полтавщини"

Відкриття таких змагань відбулося біля парку «Перемога». Проведення цієї естафети є багаторічною традицією. Кожного року вона збирає учнів навчальних закладів міста. Хто ж в цьому році переміг, знає Юлія Хаврель. 

Так розпочалась 70 легкоатлетична естафета на призи від газети «Зоря Полтавщини». В цьому році участь в ній взяло 700 учнів з різних навчальних закладів міста. 

Оксана Назаренко, директор КЗ «Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»

- Після закінчення Другої світової війни починаючи з 1948 року молодь почала збиратись і проводити даний захід. Це стало такою улюбленою традицією, що триває вона і до сьогодення. Проходить вона двічі на рік. Навесні - присвячена Дню примирення, восени - Дню міста. 

Маршрут легкоатлетичної естафети розпочався від центрального входу парку „Перемога” по колу до храму Віри, Надії, Любові; Звідти до музею авіації та космонавтики у напрямку по вул. Садовій до "Колеса огляду" у парку „Перемога”; Від «Колеса огляду»  до тенісних кортів. Далі  до бокового входу у технічний університет у напрямку до Першотравневого проспекту; Фініш там же й де старт. По колу біля центрального входу до парку. 

Щороку спонсором забігу виступає газета «Зоря Полтавщини». Медійним же партнером став телеканал «Центральний».

Олександр Макаренко, директор ПП газети «Зоря Полтавщини» 

- Це не лише спортивний захід, це своєрідна духовна естафета поколінь попередників, сьогодення і посил у майбутнє. 

За словами ж юних спортменів, для них головне не перемога, а участь. Проте вигравати все ж таки приємніше. 

Даніл Ширай, учасник легкоатлетичної естафети 

- Я дуже радий, що не втратив першу позицію.Такий захід мотивує дітей змагатися. 

Діана Пліш, учасниця 

- Сьогодні важко було?

- Складно, але перші прибігли.

У номінації молодші школярі перемогла команда ЗОШ № 37. Серед старших школярів у лідери вибилась команда ПЗШ №9. Також перемогу здобув Політехнічний коледж та Полтавський Національний педагогічний університет імені Короленка. Всі вони отримали кубки, спортивний інвертар та можливість виступтти в ефірі нашого телеканалу. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію