Краще познайомитись з професією військового

Таку змогу мали учні Полтавської гімназії №33. Для них влаштували «Урок мужності». Стріляли з автомата, приміряли військовий одяг та виконували спецзавдання. Такий собі експрес-курс молодого солдата пройшли хлопці та дівчата. Більше про захід розповість Анна Ружін. 

Автомати, військовий одяг та техніка. А ще зразки зброї. Про все це можна почути від спеціалістів. Цього дня для учнів 33 гімназії підготували своєрідний «Урок мужності». 

Андрій Кошман, голова Полтавської філії Всеукраїнської ГО «Асоціація інвалідів АТО»

- Буде приймати участь 100 дітей. Це 10 команд і 10 локацій. Це збір та розбір. Це і історична локація. Це і географічна локація, полоса перешкод, метання гранат, стрілецька локація. 

Це не змагання, а більш ознайомлення, можливо не кожен стане військовим, але діти будуть знати, як боронити свою країну - говорять організатори. 

Віталій Степанов, представник громадського формування з охорони правопорядку «Доброволець» 

- Діти ознайомлюються зі зброєю. Зі стрілецькою зброєю. Розрахований він як показовий, щоб діти розуміли, що таке зброя та боєприпаси. 

А ще на полі розмістили різні стенди з інформацією про види військ та виставки зброї. Таким чином проводять ще й агітацію. Можливо, хтось захоче в майбутньому пов'язати своє життя з військовою службою. 

Анатолій Коломієць, старший лейтенант 5 батальйону тактичної групи десантно-штурмових військ

- Це патріотичне вихвання, яке є найважливішим із складових із системи. Діти повинні бути патріотами своєї країни. Я дуже щасливий, що можу знаходитися тут і ділитися своїми знаннями та вміннями. 

Тут є і куточок для тактичної медицини. На столі - все необхідне. Поруч Олена Вишегородська. Дівчина буде навчати підростаюче поколіннням азам медичної підготовки.

Олена Вишегородська, представниця ГО «Єдність і братерство»

- Виховуючи патріотично дітей ми мусимо спрямувати їх і в цьому напрямку. Адже медицина повертає до лав бійців і має велике значення. І дітей варто підготувати, що йдучи на медичні спеціальності вони будуть військовозобов'язаними. 

Подібні уроки виховують у дітей почуття справжнього патріотизму, любові до країни та повагу до воїнів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію