Таки покарають

Володимир Арабаджі близько двох місяців вимагав справедливого розслідування справи щодо наркозлочинної групи. Останню затримано ще 4 квітня. Утім, на його думку, діяльність правоохоронців, які «кришували» наркобізнес громадянки «Ярочки», ігнорують в управлінні Національної поліції в Полтавській області. Із правоохоронцями та полтавцем, який переконує, що бачив ситуацію на власні очі, спілкувалася Марина Покшіна.

Полтавець Володимир Арабаджі багато разів повідомляв правоохоронцям, що на власні очі разом з дружиною бачив одного із співробітників Київського районного відділку поліції. Той, за словами полтавця, зустрічався та передавав якісь пакети затриманій наркозлочинниці «Ярочці». За словами чоловіка, поліцейські ніяк на це не реагували.

Володимир Арабаджі, полтавець

- А прізвище особи, яка її покривала це Калітін Роман, співробітник кримінального розшуку. От його я вимагаю, як і вся наша активна громада – притягнення особи до відповідальності, хоча б вручення підозри та, щоб було розпочато службове розслідування по даному співробітнику. Хоча таких у Київському РВ, в принципі, не один. Просто їх території поділені між співробітниками кримінального розшуку і вони всі «кришують» своїх.

Утім, після вихову в ефір нашого сюжету, ДБР таки взялися за скандального правоохоронця. Вони зареєстрували матеріали в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Та направили відповідь начальнику Київського районного відділку поліції, продублювали її і нам.

Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ по взаємодії з громадськістю та ЗМІ

- Зважаючи на це, дані матеріали ми зареєстрували до Єдиного обліку заяв та повідомлень про Кримінальні правопорушення та інші події, керівником відділення поліції №1 зараз ініційовано проведення службового розслідування щодо можливих протиправних дій з боку нашого працівника. Службове розслідування буде проводитися Полтавським відділом поліції.

За словами Володимира Пасічка, відстороняти поліцейського від служби, який підозрюється у вчиненні правопорушень, не збираються. 

У відповіді територіального управління державного бюро розслідувань вказано, керівник органу поліції або особа, яка виконує його обов'язки, доручає уповноваженій службовій особі невідкладно зареєструвати рапорт працівника поліції.

Експерти, в свою чергу, пояснюють: правоохоронці так діють, щоб уберегти свою репутацію. Утім це не зовсім правильно.

Олексій Станчевський, експерт

- Тут треба дивитися на обидві сторони медалі. По-перше, є репутаційний момент і звичайно ми маємо реформовану поліцію, яка має бути сервісом для людей. Звичайно, вони мають непокоїтися про свою репутацію. У цьому контексті вони, безперечно, одразу мали на період розслідування відсторонити від роботи даного співробітника.

Як закінчиться історія і чи буде винний покараним, дивіться у наступних наших випусках новин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію