«Смарагдові самоцвіти»

Такий девіз отримав захід. На ньому в Карлівській гімназії ім. Ніни ГерасимЕнко щороку  відзначають кращих учнів та вчителів, які на районному, обласному і всеукраїнському рівнях упродовж навчального року отримали відзнаки. Подякували вихованці та педагоги і тим, хто їм допомагає покращити освітній процес. Була на святі у Карлівці і наша знімальна група. 

У міському будинку культури зібралися учні, вчителі гімназії, представники міської, районної та обласної ради. Також традиційно на святі меценати та підприємці. Починається захід із вручення нагород кращим учням школи. 

- За зайняте перше місце в обласному заочному конкурсі юних фотолюбителів «Моя Україна»...

Далі відзначають успіхи педагогів навчального закладу. Кожен отримує нагороди і квіти. 

- Також грамотою нагороджується Наливайко Ганна Михайлівна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури.

Далі директор Карлівської гімназії Ірина Рогодченко запрошує на сцену очільників району та області. Також педагог висловлює слова вдячності меценатам їхнього навчального закладу.

- Ми хочемо сказати величезне «спасибі» нашим дуже хорошим друзям Тетяні Ярославівній і Василю Петровичу Кириченкам, давайте поаплодуємо, адже вони працюють заради вас.І сьогодні вони прийшли до нас із новими подарунками...

Нещодавно родина Кириченок допомогла гімназії доотримати обладнання для створення середовища Нової української школи. Ірина Рогодченко наголошує: не було такого, щоб звернувшися до мецената, він би відмовив. Навпаки Василь Кириченко сам цікавиться, що потрібно для їхнього навчального закладу. І всіляко допомогає покращити навчальний процес та відпочинок підростаючого покоління. Далі вдячні учні дарують квіти гостям. А останні, в свою чергу, вітають дітей з їхніми успіхами та досягненнями.

Василь Кириченко, меценат

- Я пишаюся п'ятою школою ім. Ніни Герасименко. Усе це було при мені, є і завжди розраховуйте на мене. Я хотів би, щоб ви досягали успіхів у навчанні та, звичайно, ж у спорті, займайтеся спортом. Зі святом вас.

Сьогодні Василь Кириченко подарував учням м'ячі. Після цього вихованці навчального закладу подарували гостям концерт. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію