Кременчук відвідала народний депутат України Наталія Веселова

Вона провела ряд зустрічей з освітянами, медиками, учасниками бойових дій та просто активними громадянами. Серед найболючіших проблем кременчужан - високі комунальні тарифи. На що ще бідкаються містяни, дізнавалась Юлія Хаврель. 

Народний депутат України Наталя Веселова з 2014 року військовий волонтер і співзасновник батальйону «Донбас». Саме тому, прибувши у Кременчук на зустріч з містянами, не змогла пройти повз Стіни пам'яті. Перш за все, вона вшанувала загиблих на Сході країни.

Далі Наталя Веселова зустрілась з мешканцями Кременчука в актовій залі Вищого професійного училища № 7. Під час зустрічі люди ставили запитання народному депутату у форматі "відкритий мікрофон". Найбільше кременчужан цікавили низькі зарплати й пенсії,високі тарифи, боротьба в Україні з корупцією, виплати для атовців, афганців та інших пільгових категорій, соціальна реабілітація демобілізованих воїнів та внутрішньо переміщених осіб тощо. 

Людмила Борищак, прийшла на зустріч 

- Мені дуже сподобалась зустріч. Вона нормальна людина, спокійна. І бесіда була спокійною. Ми виклали свої побажання.

Також полковник у запасі Володимир Поляков запропонував  Наталі Веселовій оглянути експозицію АТО. Всі зібрані експонати він привозив особисто або ж його побратими. Раніше ця виставка працювала у місцевому музеї.За його словами, її оглянуло понад 4 тис. школярів. Проте через деякий час Кременчуцька міська влада її закрила. 

Володимир Поляков, ветеран АТО

- Я не знаю чому місцева влада не хоче, щоб в Кременчуці був такий музей. Меніч не зрозуміла позиція міської влади. Коли я був директором департаменту мені дозволили зробити у музеї цю експозицію. Після того, як я звільнився з посади під благим приводом ремонту експозицію закрили і прибрали її. Я ж її зберіг.

За словами Наталі Веселової , це не єдиний випадок непорозуміння людей з кременчуцькою владою. Говорить, її громадські приймальні опрацьовують чимало звернень, значна частка з яких - скарги саме місцеву владу. 

Наталя Веселова, народний депутат України 

- Ви знаєте, є такий показник роботи місцевої влади. Якщо до народного депутата надходить дуже багато звернень, які стосуються комуналки - значить, що місцева влада погано працює. А саме з Кременчука до мене дуже багато людей звертається з тих питань, які може вирішити місцева влада. Це говорить про те, що є невдоволення людей місцевої влади. Ось на зустрічах також піднімали дуже багато питань, які стосуються повноважень місцевої влади.

Приймальні Наталії Веселової відкриті на базі громадської організації «Наш дім- Кременчук». Сюди кременчужани також можуть звернутись за допомогою.Організація працює у місті вже півтора року. За цей час до неї звернулось понад 3 тисячі громадян.  

Валерій Медведовський, голова ГО «Наш дім - Кременчук»

- В нас самі високі тарифи в місті серед всієї України. Люди з цього приводу висловлюють невдоволення, звісно. Крім того, що у нас самі високі тарифи, так і якість цих послуг незадовільна. За нашою ініциативою була створена комісія при Кабінеті Міністрів. Гройсман підписав у свій час розпорядження про створення такої комісії, яка хай не на більшу частину, але тарифи знизила. Тобто це говорить про те, що сьогодні з незрозумілих для нас причин, але може бути і з зрозумілих, міська влада вирішує питання за рахунок міського населення.

По завершенню зустрічі народний депутат України Наталя Веселова запевнила, що й надалі у парламенті захищатиме інтереси своїх земляків. Вона переконана, тільки при плідній співпраці між громадянами, владою та депутатами можна вирішити усі проблеми. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію