"Фонтан бажань": так назвали свій проект учні 6-А класу Карлівської гімназій ім. Ніни Герасименко

Вихованці гімназії щороку розробляють соціально-важливі проекти. Цього разу діти разом зі своїм керівником Світланою Щербань реставрували міський фонтан. Він упродовж останніх років був у занедбаному стані. Про підростаюче покоління, яке самотужки покращує благоустрій рідного міста, далі у сюжеті Марини Покшіної.

У кожного з нас є мрії крилаті,

Важливі, цікаві, грайливі, строкаті,

Щоб з часом здійснились - не станем чекати,

Тому до фонтану  мчим їх загадати.

Копієчку, гривник з душею (у воду) кидаємо,

І день за днем здійснення мрії чекаємо,

Приємно ще й те, що рідненький фонтан,

Привів дружний клас наш в красивий цей стан!

Цей вірш написали учні 6 класу разом зі своїм керівником Світланою Щербань Карлівської гімназії ім. Ніни Герасименко. Вони створили соціальний значущий проект «Фонтан бажань». За словами дітей: вони давно помітили, що на центральній площі міста у занедбаному стані пам'ятка культури міста. Такий вигляд фонтан мав до його реконструкції. Підростаюче покоління під керівництвом  учителя та разом з батьками  власноруч прибрали та пофарбували водограй. Діти розповідають, як з'явилася ідея відновити фонтан у місті.

Дар'я Пилипенко, учениця 6-А класу Карлівської гімназій ім. Н.Герасименко

- Оскільки ми чули дуже багато історій від старшого покоління, нам захотілося, щоб він знову квітував і був таким же гарним, адже він є «візитівкою» для нашого міста і для гостей, подорожуючих залізницею. Ми обрали саме цей проект, тому що нам захотілося зробити корисну справу для усього міста.

Це не єдина історія від старшого покоління про історичну пам'ятку в місті. Іван Корнієнко також чув від родичів, що це одне з наймальовничіших місць тут.

Іван Корнієнко, учень 6-А класу Карлівської гімназій ім. Н.Герасименко

- Коли я прогулювався по парку зі свою бабусею, вона мені розповідала безліч історій про те, як раніше вони відпочивали тут та проводили вільний час, тому ми захотіли відремонтувати цей фонтан, тут ми робили: оббивали стару штукатурку, вішали сітку, шпаклювали та інші роботи, також ми навчилися фарбувати.

Учні 6-А класу своїм вчинком хочуть зацікавити своїх однолітків Карлівщини та в всієї України до благоустрою рідного міста. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію