Квіти та листівки, а ще щирі посмішки

Так вітали полтавських жінок брати Бублики. 12 травня цьогоріч відзначають День матері. Тож в цей день у різних районах Полтави п'ятий рік поспіль команда Юрія Бублика вітала жінок зі святом. Як це було - знає Анна Ружін.

Біля приймальні стоять вже ящики з квітами. Саме їх будуть дарувати цього дня жінкам. День матері — хороша нагода подякувати кожній мамі за її любов, терпіння й ласку. Тож брати Юрій та Олександр разом з однодумцями вирушили вулицями Полтави поздоровляти жінок.

Юрій Бублик, народний депутат України 

- У кожної людини є матуся, яку він згадує добрим словом. Дай Боже, нагшим матуся міцного здоров'я. Трдиція, яу на менен дуже правильна та гарна. І ми командою помічників та однодумців уже 5 рік поспіль блукаємо вулицями Полтави у вишиванках та з посмішкою, з квітами та листівочками. І вітаємо наших полтавських матусь з Днем матері. 

Квіти, листівки та щирі емоції. Саме це було їх-подарунком- сюрпризом.

 Олександр Бублик, Ковалівський сільський голова

- Ця акція спрямована на те, щоб наші славні козаки і козачки ніколи не забували наших славних матусь, адже це дуже гарно та корисно, коли ми шануємо батьків, а тим паче матусь. Матусі - це найдорожче, що є в нас і в кожного в житті. 

- Доброго дня дівчатка! Зі святом вас, вітаємо з Днем матусі. Удачі зичимо і щастя. Ростіть здорові!

Жінкам ця акція сподобалася. Сприймали квіти та листівки з посмішкою на обличчі.

- Дуже ми вдячні, що нас привітали, з Днем матері, спасибі вам, велике. За організацію і за все.

- Дуже приємно. Ми з іншлго міста, то дуже приємно. Всіх вітаємо. Дякуємо.

Таку акцію провели у різних районах міста. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію