Продовжують розслідувати

В Гадяцькому районному суді відбулось засідання у справі, щодо фактів вбивства колишнього мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Олександра Лоботенка. Винними у злочині підозрюють чотирьох кременчужан. На засіданні розглянули питання, щодо продовження запобіжного заходу підсудним. Подробиці кримінальної справи, далі в сюжеті. 

Перед тим як перейти до розгляду справи, один із підсудних Ігор Пасічний, який бере участь у судовому засіданні в режимі відео-зв’язку, зробив заяву. Через стан здоров’я, він не може бути присутнім на процесі.

Ігор Пасічний, підсудний 

- З першого травня цього року мені не надається ніяка медична допомога. В мене відкрита кровотеча я не можу приймати участь в цьому засіданні. 

Врахувавши заяву підсудного, суд вирішив першим розглянути клопотання, що стосується продовження запобіжного заходу, тримання під вартою, Ігоря Пасічного. 

Максим Савчук

- Звертаюсь з клопотанням «Про продовження тримання під вартою Пасічного Ігоря Миколайовича». Оскільки ризики передбачувані ст. 177 КПКУ заявлені раніше  не зменшувались та лише такий вид запобіжного заходу може гарантувати виконання обвинувачуваним Пасічним його процесуальних обов’язків. 

Далі виступив адвокат Пасічного. Він вважає аргументи прокурора не обґрунтованими. До того ж строк притягнення до відповідальності вже скінчився. Це підтверджує рішення Європейського суду з прав людини. 

Сергій Кіяшко, адвокат обвинуваченого Ігоря Пасічного

 - Це рішення вказує на незаконність продовження строку тримання під вартою. І необхідність негайного відновлення його порушених прав шляхом зміни запобіжного заходу.

Розглянули на засіданні й клопотання, щодо подовження тримання під вартою і інших трьох підсудних, серед яких і директор телекомпанії «Візит» Олександр Мельник. Заслухавши всі звернення та розглянувши всі клопотання суд відправився до нарадчої кімнати. Оголошення результатів засідання служителі Феміди перенесли на 11 травня. Наступного дня на засіданні рішення так і не оголосили та знову перенесли суд на 20 травня. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію