16-ту річницю незалежності Української держави цього року відзначають з особливим розмахом по всій країні

Не стала винятком і Полтава, де численні заходи почали проходити ще задовго до свята. Так склалося, що саме в цей час багато уваги приділяють підростаючому поколінню. Адже діти в майбутньому творитимуть історію України, тому забезпечити їм необхідні умови для життя та дозвілля потрібно уже зараз.

Наступні два дитячі майдинчики відкрилися для маленьких полтавців у віддалених від центру районах. Нарешті матусі найменших мешканців міста тепер мають змогу, не виїжджаючи далеко від дому, влаштовувати своїм малюкам цікаві прогулянки. Такі забавки – ще одне підтвердження програми «Місто без околиць», де прагнення міської влади співпадають з можливостями благодійників.

Не з чуток знає мер Полтави про турботи й проблеми молодих батьків, адже саме біля цього, тепер вже впорядкованого маданчика у кінці вулиці Фрунзе колись й сам гуляв з маленьким сином. Теперішнім батькам більше не доведеться прилаштовувати на гілках дерев саморобні гойдалки й імпровізувати дитячі розваги. Впорядкував двір теж молодий тато – депутат міської ради підприємець Олег Білоножко.

Ще вісім подібниких ігрових майданчиків у різних куточках Полтави запросять до себе малечу, а до до Дня міста ціле казкове містечко вартістю майже у сто тисяч гривень з'явиться на Леваді у районі магазину «Фуршет». Сьогодні ж малеча випробовує яскраве обладнання та ласує подарованими дорослими солодощами.

Загальноміське дитяче свято до Дня незалежності України пройшло на базі Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. Діти-вихованці клубу та дітвора з малозабезпечених сімей підготували святкову програму, а педагоги, у свою чергу, організували спортивні змагання з міні-футболу між командами дитячо-юнацьких спортивних клубів за місцем проживання, веселу спортивну естафету та розважальну програму. Загалом на святі побувало більше 50 дітей. Повсякденна робота Центру – це організація дозвілля дітей, клубних змагань, товариські зустрічі, проведення виховних заходів, різноманітних виставок. Офіційно організований центр рішенням 15-ої сесії міської ради, і з 1-го вересня він почне свою роботу на повну потужність. Директор закладу Олена Говорова висловила подяку управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому, а також Полтавському центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за сприяння у підготовці свята та придбання подарунків.

Свято для дітей пільгових категорій організувало управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому. На урочистий обід запросили дітей, батьки яких загинули під час виконанння службових обов'язків. Вручили їм і подарунки. На сьогодні у Полтаві таких дітей семеро. Працівники управління звертаються до мешканців міста з проханням допомогти дізнатися про ті сім'ї, яких, можливо, немає на обліку служби.

Такі обіди, обіцяють працівники міського управління, обов'язково стануть традиційними.

Стрічка новин