Страйк приватних перевізників у Полтаві продовжується

В Асоціації перевізників Полтавщини повідомили, що приватні перевізники офіційно відмовилися від дозволів на 66 міських маршрутів.

Переповнені зупинки та лише тролейбуси. Нагадаємо, з 11 травня у Полтаві транспортний колапс. Приватні перевізники влаштували черговий страйк та вимагають від міської влади підвищення вартості проїзду. Тож люди добираються на роботу самотужки: хтось пішки, когось підвозять.

"З 11 травня всі легальні перевізники Полтави були змушені припинити свою роботу через брак фінансових можливостей. Нам довелося офіційно відмовитися від дозволів на 66 міських маршрутів. Згідно з вимогами чинного законодавства, відповідні документи були передані до міськвиконкому. Ми розуміємо, що ця ситуація приносить всім нам безліч проблем. Просимо вибачення за те, що більше не можемо виконувати свою роботу", — повідомили в Асоціації перевізників Полтавщини.

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота закликав перевізників та громаду до діалогу для обґрунтування своїх розрахунків сьогодні, 13 травня, о 15-й годині.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію