Їх - 13

Полтавка Людмила Бринова багатодітна мама. Вона виховує разом з чоловіком 13 дітей. Про виховання та таланти підростаючого покоління знає Анна Ружін. 

Гортає альбом з фотокартками та згадує про минулі роки. На них її найстарші діти ще зовсім малята. У Людмили Бринової їх 13. найстаршому сину буде 30 років, а наймолодшим двійнятам - 7. 

Людмила Бринова, мати 13 дітей

- У нас 8 дівчаток і 5 хлопчиків. Першим у нас був Віталік, якому 30 років. Потім Катюша. Зараз у неї своя родина та 2 діток. Далі в нас йшла Льоля. У нас уже 3 внуки та 3 внучки. Потім у нас іде Павлуша, Машенька, Вероніка, Ліза, Поліна, Олеся з Анею, які з нами живуть. 

Дітей у цій родині виховують у повній гармонії з природою. Намагаються і розкривати таланти. Більшість малечі у родині співає. Дуже часто люблять влаштовувати концерти прямо вдома.

Багато читають, молодші – малюють. Дівчата полюбляють орігамі, хлопці техніку.

Людмила Бринова, мати 13 дітей

- Хлопчики люблять крутити гайки, збирати гвіздки. Спочатку на цій квартирі була ідеальна чистота, а потім почали підростати хлопчики і проявлялося їх чоловіче начало. Хлопчики, як хлопчики. 

Аня та Леся Бринови - близнята. Дівчата ще школярки. У обох є хист до музики. Музичний інструмент обирала для дівчат - мама. З нею вони проводять досить багато часу, тож і до Дня матері підготували їй сюрприз. Який- поки що не говорять. 

Аня Бринова, донька 

- Для мене це як великий скарб. Адже деякі діти живуть без батьків, і їх не мають. 

Всі діти у цій родині – бажані. Батьки сприймають їх як Божий дар і так само вчать ставитись одне до одного. Людмила Бринова не з багатодітної родини, але що до заміжжя мріяла, щоб у неї  була велика родина з дітьми. 

Людмила Бринова, мати 13 дітей

- Нам потрібно передати дітям, те що маємо та навчии жити на цій землі. І довести до царства Божого. Основа у нас є, тоді виходить. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію